Telefon dostęp do internetu/powiadomienia o email

(Pavko89) #1

Witam poszukuje telefonu z którego mógłbym się łączyć z internetem w każdym miejscu. Oraz aby moje maile były automatycznie odbierane. Coś na wzór sms zeby po otrzymaniu kazdego maila z poczty (gmail) telefon dzwonił da się cos takiego zrobic? Jaki telefon polecicie w rozsadnej cenie do 400 zł. Telefon mam w sieci orange

(Enter6000) #2

Telefon może łączyć się z Internetem w każdym miejscu, gdzie jest sieć [Orange].

Ale, czy jet takie coś, że smsy do Ciebie przesyłąją? Ja mam tak tylko z pocztą w Orange.pl/

(Pavko89) #3

słyszałem że blackberry ma coś takiego że pobiera załózmy na to co 2 minuty pocztę z gmaila i powiadamia nas tylko nie znam konkretnego modelu

(Mariusz9a) #4

Większość nowszych telefonów umożliwia pobieranie maila. W moim (motorola v6) można zrobić pobieranie automatyczne najczęściej co 30 minut. U mnie pobieranie maili działa w sieci Plus. Konfiguruje się podobnie jak pocztę w jakimś programie pocztowym na kompie + wybiera się punkt dostępu do internetu.

Czasami jednak występuje problem z otwarciem otrzymanego maila:/ Widać telefon sobie z tym do końca nie radzi:/

(JUDGE) #5

Tak jak pisze poprzednik, w prawie każdym nowym telefonie jest możliwość odbierania poczty. To jak często wiadomości będą spływać na komórkę zależy od ustawień skrzynki.

(Bigkoras) #6

Kup telefon z Symbianem np. Nokie 6630, N70 i po problemie. można zrobić wszystko to co chcesz a nawet jeszcze więcej…