Telefon dotykowo cena ok. 300 zł Sierpień 2011

Witam

Mam zamiar kupić telefon dotykowy w cenie ok 300 zł (używany). Zależy mi głównie na wygodnym przeglądaniu stron www i poczty, nawigacji gps, wydajnej baterii, przyzwoitym aparacie, ekranie dotykowym nie stwarzającym problemów oraz nieawaryjności telefonu. Odtwarzanie mp3 i filmów jest mi zbyteczne więc schodzi na dalszy plan. Nie może to być samsung wave 5330.

Z góry dziękuję za wszystkie rady i pozdrawiam

NOWEGO Z TAKIMI WYMAGANIAMI NIE ZNAJDZIESZ ZA TĄ CENĘ

Napisano ze używany.

Jakiś Samsung Monte lub Avila, ewentualnie Nokia 5230.

Żaden telefon z Dużym wyświetlaczem nie trzyma tak długo jak klasyczny. Nieawaryjnych telefonów nie ma.

Czemu to nie może być Wave 533?

http://allegro.pl/listing.php/search?category=165&string=Nokia+5230&price_from=&price_to=300&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&prepareTime=0&buy=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=p&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC&a_enum%5B1954%5D=all&a_enum%5B4388%5D=all&a_text_f%5B4389%5D%5B0%5D=&a_text_f%5B4389%5D%5B1%5D=&a_enum%5B4387%5D=all&a_enum%5B44%5D=all&a_enum%5B954%5D=all

http://allegro.pl/listing.php/search?category=165&string=Samsung+GT-S5620+Monte&price_from=&price_to=300&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&prepareTime=0&buy=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=p&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC&a_enum%5B1954%5D=all&a_enum%5B4388%5D=all&a_text_f%5B4389%5D%5B0%5D=&a_text_f%5B4389%5D%5B1%5D=&a_enum%5B4387%5D=all&a_enum%5B44%5D=all&a_enum%5B954%5D=all

A może Samsung i-5700 Galaxy Spica? Duży 3,2 cała dotykowy wyświetlacz, Android 2.1, bateria na ok 2 dni intesywnego użytkowania. Przekracza nieznacznie budżet (o ok 10-20zł) ale jest dużo lepszy od Avili lub Monte

Sprawdź też LG Swift (GT540)

Ma wszystko co potrzebne i jest to na prawdę dobry telefon

uszaty_pl2 , w sumie ja kupiłem nowszy Samsung i5800 - ja kupiłem za 360, ale widzę teraz tylko 3 sztuki w cenie do 300 zł.

W sumie widzę że Samsungów i5700 są 2 sztuki do 300 zł.

Warto nadmienić, że i5700 bez sterowników do grafiki (czyli bez kombinowania) chodzi tak -

Niekoniecznie więcej MHz oznacza lepszą wydajność (to porównanie i5700 do LG)

ja za 280 zl wyrwalem HTC Hero, na androidzie 2.1 (sa mody aby wgrac 2.3.4) ale ja sie nie bawie w to jeszcze :smiley:

Za około 300 zł kupisz HTC Wildfire używany - polecam.

Spica i5700 albo gt540, oba posiadają dobre wsparcie społeczności, np do gt 540 możesz wgrać androida 2.3.5 (ROM nieoficjalny)

ceny obu używanych telefonów nie powinny znacznie przekraczać budżetu.

@ra-v ktoś kto chce kupić taki telefon jaki chce @robert1313 do tych pieniędzy musi się liczyć, że będzie się musiał bawić w nieoficjalne ROMy to po 1.

Po 2. Spica się lepiej nadaje do wymagań @robert1313 ponieważ ma przede wszystkim większy, lepszy wyświetlacz z MultiTouch.

Po 3. Jak nasz rodak tom3q zakończy pracę (co ma nastąpić w 3 kwartale tego roku) nad nowym kernelem i nowymi sterownikami 3D dla I5700 to Samsung będzie spokojnie 2 razy szybszy od LG.

Jak autor wątku nie chce czekać na zakończenie prac tom3q to lepiej dozbierać trochę do Hero lub Wildfire

Dzięki za wszystkie odpowiedzi jak na razie rozglądać będę się za spica. Mam jeszcze prośbę żeby ktoś kto używał i5700 wypowiedział się na temat nawigacji gps. Jeżeli ktoś miałby jeszcze jakieś propozycje, które nie padły do tej pory to śmiało.

W tym przedziale powinna się także zmieścić Nokia C6 z mega wygodną klawiaturą.

Miałbym jeszcze takie pytanie czy z Samsunga i5700 trudno zdjąć simlocka, a jeżeli samemu nie da się tego ogarnąć to ile orientacyjnie może to kosztować w jakimś serwisie?

Spica kupiona w Polsce na 100% nie ma simlocka, ponieważ PLAY, Era/T-mobile i Plus nie zakładają simlocków, a Orange nie jest sprzedaje tego Samsunga.

Plus JUŻ nie daje simlokow? Na modemach i telefonach niestety go mam (2 lata temu)

Od około kwietnie 2009 Plus nie zakłada simlocków na telefony (nie wiem jak z modemami 3G, ale pewnie też nie bo po co?)

Dodane mniej niż minutę temu

Doczytałem i okazuję się, że PLAY i Plus nie zakładają simlockow także na modemy

Po co? Niby żeby korzystać tylko z ich usług.

Czy to:

http://www.chip.pl/artykuly/porady/2011 … =40&show=2

jest obecnie najlepsza opcja jeżeli chodzi o soft czy wyszło od stycznia coś lepszego (o tym że stabilna wersja 2.3 będzie w 3 kwartale tego roku). W komentarzach można wyczytać że nie wszystko działa (najczęściej wymieniane są odtwarzanie filmów i kamera).

Z góry dziękuję za odpowiedź

Ja trochę postraszę :wink: Jak wiesz o czym piszą to bierz.

Ja trochę postraszę :wink: Jak wiesz o czym piszą to bierz.

Zajrzyj na forum.android.com.pl tam znajdziesz duzo info o Spicy. Zeby ja kupic to naszykuj sie na wydatek ok 350 zl bo za 300 ciezko wyrwac ladny egzemplarz