Telefon dotykowy do 350zł

To fakt, możliwe - coś za coś. Racing Thunder 2 nie działa poprawnie (demo). a RT1 trochę tnie. Dla gier 3D dobry jest sprzęt jaki posiadasz w opisie, tylko trudno go nosić w kieszeni;-)

Jeszcze widziałem że był problem, mianowicie jeśli weszło się w Internet, chcąc wpisać adres nie było kropki (.). Choć to pewnie bug jednej z wersji klawiatury.

No ja jadę na sofcie S5620OJTJI1 i kropki nie ma, ale za to jest “.com”. To trochę nie przemyślane. A co do i5800 to nowych sterowników nie widziałem na polskim forum android. Jakoś i5700 ma więcej pasjonatów i Tom3q pisze dalej sterowniki do telefonu to może coś potrafi bo tak to jeszcze można szukać sterowniki 3d od intercept.

Słuchajcie ludzie…Sterowniki Tom3q’a nie poprawią płynności gier(może minimalnie) Tom3q pisze je, by cały soft płynniej chodził - przewijanie,efekty itp. Na Spicy niestety nigdy nie pogramy w ładne gry 3d a to za sprawą skopanej szyny.

Tom3q’a to właśnie ogranicza choć powiem tak część gier chodzi płynniej po wgraniu nowej paczki i to jest fakt. Benchmarki też lepiej punktują, a soft zauważalnie płynniej chodzi. Ja tam mało co gram a więc co kto lubi. Ja brałem i5700 bo ma androida i 800 mhz, do filmów się nada, a że Angry Burds mi działają bez zacięcia to mi starczy. Kiedyś nie było takich telefonów i też się żyło.

Tak, ale…Wk***a mnie niesamowicie to, co samsung zrobił z tak dobrze zapowiadającym się telefonem. Gdybym miał taką opcję z chęcią wymieniłbym się na np.Swifta

No szczerze to samsung zwalił tylko tą grafikę, ale swifta miałem i powiem że wg mnie samsung bije go na głowę.

Samsung nie zwalił tylko grafiki! Ściągnij sobie Chainfire 3d i grafikę już masz, lae gry dalej muląze wzglęgu na ogromne problemy z ramem. I nie dotyczy to tylko gier. Swift radzi sobie o wiele lepiej z takimi rzeczami jak np. jednoczesne korzystanie z kilku programów. Spica wtedy od razu się zapycha

Mi się jeszcze nigdy nie zapchał. Może dlatego że mam swampa :stuck_out_tongue:

Módl się w razie gdyby cie policja spisywała, żeby nie sprawdzili ci numeru IMEI, bo będziesz miał po telefonie.

Równie dobrze mógł ktoś zgubic i nigdzie tego nie zgłaszać :smiley: i nie bedzie zadnych problemów

ja osobiście polecam LG GM360. Lepszy od Cookie i to o wiele. Dotyk działa świetnie.

Cookie kupiłem za 100 pln, warte są max 200, więc to nie ta kategoria cenowa.