Telefon "dotykowy" max. 450zł

(ArthurMot) #1

Witam.

Potrzebuję pomocy w wyborze telefonu "dotykowego" maksymalnie do kwoty 450zł. Z tego co się zorientowałem do takiej kwoty można kupić Samsunga Avile, Corby. Fajnie by było gdyby telefon był nowy a owe Samsungi można dopaść nowe. Aparat ma być dla kobiety więc żadne Symbiany, Androidy nie wchodzą w grę :slight_smile:

Aha, napiszę, że LG KP500 odpada. Słucham podpowiedzi.

Pozdrawiam!

(Icearas) #2

Ja poleciłbym Nokie 5230. Tyle, że ma symbiana co prawda jest łatwo załapać o co w nim chodzić, ale nic na siłe. :slight_smile: Jako plus dodam, że ma GPS i jest sprzedawana z uchwytem. :slight_smile: Albo Nokie X2-1, dotykowy z klawiaturą normalną. :slight_smile:

(Mikew 86) #3

Ostatnio kupiłem za 430 zł + 20 zł przesyłka telefon LG GT 540 Swift. Nówka, gwarancja Orange na 23 miesiące (gość dostał tel. za przedłużenie umowy i zapakowany z foliami odsprzedał). Myślę, że za 450 zł można ten telefon brać. Ma androida + wifi, poza tym jego obsługa to prawdziwa przyjemność, w pełni funkcjonalny kom. Polecam tego smartphona. :slight_smile:

(Adriannowak260184) #4

Mam do sprzedania samsunga omnie 8GB w bdb stanie i wieloma akcesoriami. Telefon używałem jedynie do nawigacji, jako dotyk nie przypadł mi do gustu. Cena jaka chce za niego to 450zł. Jesli byłbys nadal zainteresowany to pisz na priva.

(Zbych ) #5

Najpierw niech kobieta pobawi się jakimś telefonem dotykowym , bardzo mało znam kobiet które używają telefonów "dotykowych" na początku to zazwyczaj ciekawość a i czasami popis przed koleżankami w pracy , i to trwa nie więcej 3-5 dni , potem podczas używania tela kobita staje się nerwowa aż w koncu zaczyna telem rzucać , wymówka- zbyt wolny , coś nie tak nacisłam , sam się załancza , i na koncu stwierdza "kupiłeś tela dla siebie a nie dla mnie"

(ArthurMot) #6

Tak właśnie jest z kobietami. Chciała żebym zapytał więc pytam. Sama nie wie co wybrać :smiley:

(Pawelnr1) #7

Samsun Monte albo LG Swift.