Telefon "dotykowy" max. 450zł

Witam.

Potrzebuję pomocy w wyborze telefonu “dotykowego” maksymalnie do kwoty 450zł. Z tego co się zorientowałem do takiej kwoty można kupić Samsunga Avile, Corby. Fajnie by było gdyby telefon był nowy a owe Samsungi można dopaść nowe. Aparat ma być dla kobiety więc żadne Symbiany, Androidy nie wchodzą w grę :slight_smile:

Aha, napiszę, że LG KP500 odpada. Słucham podpowiedzi.

Pozdrawiam!

Ja poleciłbym Nokie 5230. Tyle, że ma symbiana co prawda jest łatwo załapać o co w nim chodzić, ale nic na siłe. :slight_smile: Jako plus dodam, że ma GPS i jest sprzedawana z uchwytem. :slight_smile: Albo Nokie X2-1, dotykowy z klawiaturą normalną. :slight_smile:

Ostatnio kupiłem za 430 zł + 20 zł przesyłka telefon LG GT 540 Swift. Nówka, gwarancja Orange na 23 miesiące (gość dostał tel. za przedłużenie umowy i zapakowany z foliami odsprzedał). Myślę, że za 450 zł można ten telefon brać. Ma androida + wifi, poza tym jego obsługa to prawdziwa przyjemność, w pełni funkcjonalny kom. Polecam tego smartphona. :slight_smile:

Mam do sprzedania samsunga omnie 8GB w bdb stanie i wieloma akcesoriami. Telefon używałem jedynie do nawigacji, jako dotyk nie przypadł mi do gustu. Cena jaka chce za niego to 450zł. Jesli byłbys nadal zainteresowany to pisz na priva.

Najpierw niech kobieta pobawi się jakimś telefonem dotykowym , bardzo mało znam kobiet które używają telefonów “dotykowych” na początku to zazwyczaj ciekawość a i czasami popis przed koleżankami w pracy , i to trwa nie więcej 3-5 dni , potem podczas używania tela kobita staje się nerwowa aż w koncu zaczyna telem rzucać , wymówka- zbyt wolny , coś nie tak nacisłam , sam się załancza , i na koncu stwierdza “kupiłeś tela dla siebie a nie dla mnie”

Tak właśnie jest z kobietami. Chciała żebym zapytał więc pytam. Sama nie wie co wybrać :smiley:

Samsun Monte albo LG Swift.