Telefon dotyowy, jaka firma wybrac

Gorgoroth nie wiem czy wiesz ale sprawdzanie legalnosci AM przez policje nie do konca jest prawomocne Drogowka_nie_ma_prawa_kontrolowac_legalnosci_oprogramowania

Wiem - brałem udział w tej dyskusji :wink:

no, dobra, mam do wyboru nokia lub samsung omnia.

nokie do gps są do bani a omnia to marna podróba iPhone, równie dobrze możesz kupić jakiegoś sciphone czy hiphone czy inną podróbe i na to samo wyjdzie :smiley: do nawigacji najlepszy jest HTC Universal (SPV M5000, XDA Exec, MDA Pro) ma ogromny ekran, rozdzielczość VGA, wielką, wygodną QWERTY no i dobre parametry… ale i tak M$ ssie :smiley: ehhh… gdyby były sterowniki do mojej karty wifi pod ubuntu albo openSUSE… :stuck_out_tongue: to się nazywa być skazany na M$ :stuck_out_tongue:

Jak na razie to iPhone nie ma nawet kart pamięci, a o temacie usuwania SMSów nie wspomnę…

dobra.

@Gorgoroth

Po co Ci karty SD? 8, 16 lub 32 giga Ci nie wystarczy?

A z SMSami masz przestarzałe info. Jest opcja kasowania SMSów zarówno pojedynczych, jak i całej biblioteki.

Cieszy mnie, że Apple nareszcie to naprawił :smiley: Kiedy przeczytałem o tym dawno temu wpadłem pod stół ze śmiechu. Dlatego też tak mi się to utrwaliło :]

Bede polemizowal i to zdecydowanie. Stwierdzasz ze nokia jest do bani jako sprzet do navi, a czy chociaz raz jezdziles z jej pomoca? Mam E51 z zainstalowanym garminem i moge sobie ten sprzet chwalic.

Uniego jako zestaw do nawigacji ne polece - mam wiekszy ekran w Aximie niz ten w uni po za tym jest HP’ek z 4" wyswietlaczem i on bedzie lepszy do nawi. Niestety Universal jest juz leciwym sprzetem ze sporymi ograniczeniami i na pewno nie jest to dobry sprzet na poczatek zabawy z WM. [-X

Spoko.

Funkcjonalności, które wprowadził OS 3.0 i 3.0.1:

  • kopiuj-wklej

  • usuwanie pojedynczych sms

  • wyszukiwanie plików w systemie

  • poprawienie stabilności iP, już się tak nie grzeje i wytrzymuje dłużej na baterii

  • MMS

Oprócz tego wydano dobre programy do GPS (Navigon, Sygic, xGPS i inne) a w iP 3GS nakręcanie video wbudowaną kamerą.

Pisze to, bo większość oskarża ten telefon o braki, których już dawno temu się wyzbył.

Natomiast zewnętrznymi programami trzeba naprawiać nieszczęsny Bluetooth, który działa tylko z zestawem audio.

Program iBluetooth pozwala na szczęscie wysyłać i odbierać pliki za pośrednictwem BT.

Tak więc iPhone ma wszystko, szczególnie ten najnowszy.

  • genialne gry/aplikacje i mutitouch

Polecam. Pójdź proszę do Orange, Ery lub iSpotu i się pobaw. Jeśli pierwsze wrażenie nie będzie pozytywne, to pomyśl, że to nie wszystko co on umie.

To na prawdę prosty, intuicyjny i wygodny telefon.

w orange jak go dorwalem to z 30 min sie bawilem :x ludzie się dziwnie patrzyli hehehheheh, ale napr. fajny tel

ja w erze się nim bawiłem ok godzine :stuck_out_tongue: ale jak go kupiłem to po JB codziennie przy nim siedziałem z 3-4godziny przeglądając cydię :smiley: ahhh… jak ja bym chciał mieć iPhone :wink:

co do kolegi z E51, do nawigacji ekran powinien mieć co najmniej 3,5 cala… E51 byłaby dobra do motoru albo roweru… chyba że nie spoglądasz na ekran no to jest ok…

Tej wielkosci ekran przydaje sie do filmow i ebookow. Siedzac za kierownica to patrze na droge, a nie caly czas na bzdury jakie niekiedy pokazuje navi. W sumie E51 sprawdzala mi sie wlasnie w samochodzie lepiej niz universal, ktory musisz przyznac do porecznych klockow nie nalezy. :stuck_out_tongue:

ale nagłośnienie miał lepsze :smiley: chyba że E51 podpiąłeś do car audio no to nie mam argumentów :stuck_out_tongue:

ale od czasu do czasu spojrzeć trzeba… zwłaszcza gdy się nie usłyszy w którą stronę skręcić :wink:

neta też się przyjemnie oglądało… ale i tak nie lepiej niż na iPhone :wink:

aha, dobrze. no to już wybrałem. tę nokię 5800 xm. co do samsunga, to nie wiem czy jest dobra firma, pod względem komórek. dzięki za porady.

samsunga to nie jest dobra firma. Telefony sa z średniej jakość zrobione, oraz mają zrąbany soft. Niech samsung trzyma się lodówek…

Ostatnio coraz lepsze, więc się nie czepiaj :stuck_out_tongue: