Telefon i oferta w play

Witam was z góry przepraszam jeśli w złym miejscu post .

Chce kupić tel. W play oferta all konkluzja 45 play daje mi 1gb pakietu ją mam pytanie co to jest ten stan darmowy 3 miesiące co to jest czy ją po tych 3niechcący nadal będę miał 1gb w cenie abonamentu czy muszę dodatkowo płacić? Wytłumaczę mi to. Z góry thx

pakiet danych będziesz posiadał przez cały okres umowy… a po wykorzystaniu pakietu net nadal jest bezpłatny z tym że działa z zawrotną prędkością do 16Kb/s - czyli praktycznie nie działa… żeby zwiększyć prędkość trzeba wykupić pakiet. ale 1GB to dużo - ja nie wykorzystuję tego (choć co prawda na YT nie siedzę… w pakiet internetu nie wchodzą portale społecznościowe FB, NK, GL i chyba LI, wiec na fb można siedzieć i z pakietu nic nie spadnie…)

stan darmowy - to bezpłatne połączenia w sieci (bez ograniczeń) po 3 miesiącach (pełnych okresach rozliczeniowych) usługa kosztuje 10zł / msc.

Stan darmowy oznacza, że przez okres jego trwania będziesz mógł wykonywać połączenia do PLAY za darmo. Po jego upływie będzie Cię kosztować tyle ile masz opisane w cenniku. Ja mam Stan Darmowy przez pół roku potem będę płacił 10zł/mc. Tak wygląda to w moim abonamencie.

Na początek bym sprawdził czy ten limit danych ruszy w okolicy w jakiej przebywasz. W dużych miastach nie ma problemu, ale bliżej natury już play kuleje.