Telefon jako przedłużenie umowy

witam i przepraszam za zły dział ale nie potrafiłem dać do dobrego :smiley:

planuję wymianę telefonu na jakiś dotykowy w Plusie. tylko że tutaj pojawia się problem, ponieważ nie wiem jaki wybrać :frowning:

wpadły mi na myśl te: Nokie 5230 i 5530 oraz chyba najpopularniejsza Avila. :slight_smile:

najbardziej podoba mi się 5530 tylko że tu jest problem- w moim zobowiazaniu którego nie chcę zmieniać kosztuje prawie 700zł więc raczej odpada. poważnie myślę nad 5230 :stuck_out_tongue:

5230- 200zł a Avila- 100zł. jakie są plusy i minusy tych telefonów? nie wiem czy bym korzystał z wi-fi więc niech to nie będzie kryterium :slight_smile:

PS: telefon tylko z salonu więc allegro odpada… [-X

Przemyśl to 1000000 razy zanim kupisz najlepiej policz i sam stwierdź czy to się tobie opłaca…Bo nowa Avilla około 400 zł a nawet mniej a najtańszy mix (zakładając że takiego masz) kosztuje 30 zł teraz policz 30 zł x 24 miesiące = 720 zł !!

wiem że się to nie opłaca, ale umowę trzeba podpisać a ja nie mam kasy żeby kupić sobie jednorazowo telefon za 500zł :?

jeżeli chodzi o te 2 modele to Nokia 5230 jest lepszym modelem w końcu to już symbian S60 5th…Dziwi mnie to że plus za przedłużenie umowy każe jeszcze płacić tyle kasy za Avilie przecież to model z “tańszej półki” nie mający systemu jedyną jego zaletą jest to że jest popularny pewnie dlatego taki drogi…

Dodane 25.04.2010 (N) 18:51

moim zdaniem bardziej opłacałoby się przejść do innej sieci, przenieść numer i podpisać nową umowę…W playu na 30 doładowań za 30 zł ten samsung jest za 1 zł

A dla nowych klientów PLUS proponuje Avile na 36 zasileń po 30 zł TANIEJ wtedy avila kosztuje tylko 39 zł !!

Play nie polecam mam i muszę się sądzić z nimi. A może zakończ starą umowę. I weź nową umowę i masz avile za 39 zł jak kolega wyżej napisał.

dokładnie. Powiedz że numer sobie zostawiasz i podpisujesz jako nowy klient a nie przedłużenie

dobra :wink: tylko że bardziej mnie interesowało który telefon wybrać a nie przechodzenie do innego operatora lub inne cudowanie -.-

Funkcjonalnie ze względu na system lepsza jest Nokia…