Telefon K800i

czy telefon SE K800i jest dobrym telefonem ?? proszę mi wymienić jego wady i zalety

1 wada JOYSTICK

2 wada BLUETOOTH nie działa z nowymi telefonami.

3 Dość stary i wielki.

Zalety

Aparat 3.2

wyświetlacz 240x320

Lepiej polecam ci k770i ja go mam i nie narzekam :>

Zależy do czego telefon - do normalnego rozmawiamia, czasami film/fotka i czasem muzyka, czy do szpanu przed kolegami jakimiś WM, dotykowymi panelami itp.

Dla normalnego człowieka, niepatrzącego na bajery to jest świetny, bawiłem sie nim pare razy i fajny, tylko gruba bulwa.

Joystick sie psuje, i czasami potrafi w kieszeni sam sie otworzyć, ale to już jak dbasz - tak masz :wink:

:lol: To chyba Tobie, bo mi bluetooth wyśmienicie działa.

Polecam ten telefon, mało awaryjny tylko przy zapełnionej pamięci strasznie sie wiesza ;/

a joystic sie szybko psuje ??

czyli podsumowując opłaca mi sie go kupić czy nie ??

Zalezy jak dbasz o telefon :slight_smile:

no ja dbam o telefon dobrze nie zucam nim ani nie kombinuje ylko potrzebuje telefonu z dobrym aparatem mp3 karta bluetooth a ten wpadł mi w oko :smiley:

ale tak ogólnie czy opłaca mi sie go kupić ???

Dźwięk jest OK, aparat 3.2mpix, szanowany będzie chodził :wink:

a może n73 :?

ok dzieki wielkie szanuje telefony wiec chyba go kupie :smiley:

Miałem już parę modeli telefonów sony ericsson każdy miał joystick… o komórki nie dbam zupełnie nosze je bez etui w kieszeni razem z metalową zapalniczką zippo ;] po miesiącu wyglądają jakby ktoś nim rzucał po chodniku ;] i nigdy w żadnym nic się z joystickiem nie działo a mój ostatni k750i katowany był przeze mnie przez ponad 2 lata choć przez ostatnie pół roku już trudno było coś odczytać z wyświetlacza (za dużo rys) ;]

Także z tymi joystickami to pewnie zależy jak się trafi jak dla mnie są całkiem ok ;]