Telefon/kombajn do 1200 zł

Witam

Moją Nokię E51 diabli wzięli i związku z tym muszę udać się na zakupy :smiley: Jakie wymagania? Musi być dotykowy, mieć wi-fi, mieć porządną klawiaturę quenty (taką, gdzie jak nacisnę “q” to nie wyskoczy mi “e” i “w”), bdb. jakość odtwarzania muzy (o wieleeeeeee lepszą od E51), w miarę duży ekran i by bateria wytrzymała conajmniej dwa dni.

Oto moi faworyci:

LG BL40 /New chocolate/ - bardzo mi się podoba, spełnia wszystkie moje wymagania (nie wiem jak z baterią i muzą), wszystko pięknie,cacy (przeboleję ten OS LG) … gdyby nie ten ekran 4". Mi się on podoba, tylko jak go będę nosił w kieszeniach spodni?? :roll: :ups:

HTC Hero - po czekoladce następny w kolejce, podoba mi się szczególnie ten interfejs.

i reszta telefonów które mi się podobają:

Apple iPhone 3G (na 3GS mnie nie stać :frowning: ), LG KM900 Arena, HTC Magic, Samsung Omnia I i II, LG GT500, SE Aino

Jak myślicie, na który się zdecydować?

Pozdrawiam

Z tych marek to ja bym pozostawił tylko 2 do wyboru iphona lub HTC reszta to szajs totalny zwłaszcza lg , nie zawsze to co piękne jest dobre , indyjskie samochody też są ładne a czy polecane???

Bierz Omnię II jak masz okazję. Ja mam Omnię I od pół roku i zero problemów.

widać że telefonów lepszych nie miałeś… omnia to badziewie jakich mało… podróba iPhone ale od samsunga…

iPhone 3G weź :wink:

A ja od tego iPhone 3g wolałbym Nokie 5800 XpressMusic , bo - muzykę ( głośniki stereo ) odtwarza lepiej od każdego z tych które wymieniłeś , Wi-Fi ma , wyświetlacz w miarę duży , dotyk tylko iPhone ma lepszy , bateria spokojnie 3 dni , według mnie to najlepszy wybór .

iPhone ma głośniki stereo i według mnie gra dobrze, wifi też jest, wyświetlacz większy i bateria też dobra więc w czym jest lepsza? :expressionless:

Porównywałem oba modele i Nokia gra dużo czyściej niż iPhone a i baterie też ma lepszą , aparat mniej więcej to samo tylko że Nokia ma flesza , ja bym brał Nokie . i jeszcze kwestia gustu co się komu podoba .

Zdziwiłbyś się kolego…

przecież dotyk w omnii jest karygodny… takie urządzenie powinno mieć więcej przycisków programowalnych i rysik w obudowie a aparat 5mpx jest tragiczny i porównywalny z iPhonowym 2MPx :stuck_out_tongue: no i ma nietypową rozdzielczość jak na WM…

2G nie miał, 3G raczej też nie… jeden otwór to głośnik a drugi mikrofon

A powiecie mi czym różni się wersja 3G od 3GS (oprócz tego, jest szybsza)? I czy tych funkcji nie można jakoś “załatać” oprogramowaniem?

3GS ma 3.2MPx z AF i nagrywanie wideo

3G ma 2MPx bez AF i nie ma nagrywania

ale na 3G jest program do nagrywania wideo na cydii i jest też program robiący 6 fotek w sekundę i wybiera najmniej rozmazane

do wysyłania plików przez BT jest iBluetooth a MMS są normalnie w sofcie 3.0