Telefon komórkowy 100-150 zł

Witam. Poszukuje klasycznego telefonu w budżecie do max 150 zł. Ma to być prezent dla mamy, gdyż jej stara nokia już przestaje działać.

Wymagania co do nowego telefonu:

 

1.Gwarancja producenta

2.Musi być nowy

3.Solidne wykonanie

4.Solidna bateria

5.W miarę możliwości duży wyświetlacz

6.Fizyczna klawiatura

7.Przyzwoita jakość dźwięku < chodzi o jakość rozmów >

8.Znikoma awaryjność

 

Myślałem osobiście nad nokią 130, oraz nokią 215 ale być możne w takim budżecie znajdzie się coś lepszego. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 

Ze swojej strony polecam zapoznać się z modelami:

-Nokia 108

-Nokia 215

-Nokia 220

Nokia 215 wydaje się sensowna, ale obsługuje karty mini sim z tego co widzę. A jakieś inne nokie? Obecny telefon to Nokia C2-01. Ogólnie telefon bardzo przypadł mamie do gustu, jednak strasznie już szwankuje. 

Większość tych nowych nokii to szmelc. Niby dobre baterie a przy dużej ilości rozmów 2-3 dni i padają. Lekkie, plastikowe, aż strach nosić. W serii 100 głośnik rozmów słychać na zewnątrz a nie do ucha (wtf?). 215 ponoć nie zapisuje kontaktów o nazwie dłuższej niż 16 znaków (śmiech na sali).

Nie było to jak starsze nokie czy SE.

A jak się mają zwykłe telefony ze stajni innych producentów ? Samsung, Myphone itp ?

MyPhone ma całą serię simple life, sprawdź na stronie producenta. Mają klasyczne modele jak Halo2, takie z klapką jak Flip (moja mama akurat lubi telefony z klapką), ale też niedługo mają wypuścić pierwszy uproszczony smartphone… chyba HaloX.  Wiem że w Teletorium też można je dostać.  :)

Witam.

Do zamknięcia.