Telefon komórkowy do 250 zł

Witam

Obecnie uzywam “komorki” Motorola E365, jest to zlom jakich malo i czas zakupic cos porzadnego. Mam w portfelu 250 zl. Zapewne komorke kupie na allegro.

Wymagania:

-bardzo dobry wbudowany aparat fotograficzny

-radio, video, gry - niepotrzebne

-duza pamiec - niepotrzebna (jedynie zeby bylo na zdjecia, nie musi ich byc 1500)

-MP3 - zbyteczne, nie jestem jakims melomanem

Telefon do dzwonienia, pisania sms’ow oraz robienia fotek (ale nie jakichs frofesjonalnych). Zadnych zbednych bajerow w celu “wyrywania dziewczyn na wypas telefon” chociaz wyglad powinien byc estetyczny.

Z gory dziekuje za wszelkie rady.

Ciężka sprawa. #-o Z nowych proponuję Sony Ericsson K320i (0,3Mpix, ale dość dobre zdjęcia, ładny). W tej cenie można kupić też starawy K510i (1,3 Mpix), który jest paskudny, ale ma sporo bajerów. Jak będziesz miał szczęście to jest możliwe znalezienie nawet starszego K750i (2Mpix + lampa). Jako linuksiarz innych marek nie uznaję, więc nie wiem. Może Samsung E250 lub nowszy E200, ale nie mam o nich zdania.

Jeśli nie potrzebujesz komórki z internetem to kup sobie za te 250 zł cyfrowy kompakt. Jeśli potrzebujesz zdjęcia marnej jakości do MMSów to zainteresuj się nowszymi modelami Sony Ericsson z aparatem 0,3Mpix. Dobre aparaty w komórkach zaczynają się w przedziale 500…700 zł (w sklepach na Allegro, w zależności od marki). Zdjęcia z nich są i tak nieporównywalnie gorszej jakości niż ze starej superkompaktowej Minolty Xt moich rodziców (3,2Mpix). Wielkości obiektywu nie przeskoczysz. Co więcej niewiele modeli ma auto focus (w twojej cenie żaden).

Ciezki wybor, a co powiecie o Sagem MYX6-2 oraz Sagem MY411X?

Te Sony Ericsson 550i oraz 750i odpadaja, sa za drogie.

Dlatego napisałem K510i , jak również starszy (w sensie używany) K750i.

Nie wiem, jeszcze nie widziałem Sagema który by na mnie zrobił dobre wrażenie. W tej cenie naprawdę K320i jest chyba optymalny. Widziałeś go chociaż?