Telefon komórkowy do 300 zeta używany/nówka

Witam,

Przeglądałem dziś Allegro, jako że mam zamiar kupić nowego fona do 300 zł. Jest tego niestety tyle ze się gubie w samych specyfikacjach. Interesuje mnie przede wszystkim telefon z odtwarzaczem MP3, obsługujący karty pamięcy, ładnie wyglądający mający dosyć sporo funkcji (może nawet duży wyswietlacz). OD razu pisze że aparat nie gra dla mnie roli, może być ale niemusi (i tak w większości teraz są:P)… Jeśli ktoś niedawno kupił telefon o podonych specyfikacjach(wymaganiach?:P)jak moje, bardzo prosze napiszcie :wink: Tak do 300 zł :smiley:

Polecam Nokię 6230i :smiley:

  1. jest na forum taki dział jak telefony komórkowe

  2. sony ericsson w200i jak trafisz to n5200 albo samsung e250

używane: w300; 5300;

V3 Motorolka:P Bardzo fajny telefon…

tak, ale jemu zależy na mp3 a v3 ma bodajże 5 mb pamięci…a poza tym v3 to już przeżytek

Dorzucasz 50zł i masz Nokię 3110 Classic. Baaardzo fajny telefonik.

A może Nokia 6630?

Zapewne zaraz zostanę zjechany przez użytkowników, ale noki jako odtwarzacz mp3??? HAHAHAHAHA…, jak ci zależy na muzyce to sobie za taką cenę kup SE W200i, dużo użytkowników byli zadowoleni z jakości mp3 w tym modelu, a jeżeli ci się nie spodoba (każdy ma swój gust), możesz sobie wgrać audiodrivera, czyli sterownik dźwięku nie mam się z tym problemu.

Dostajesz dość pojemną kartę pamięci 128MB jak dla mnie nie jest do dużo, ale za następne 100 zł kupisz sobie 2GB!!

Ale to od Cibie co sobie wybierzesz!

najrozsądniej będzie wziąć w200i ewentualnie 5200