Telefon komórkowy do 400 zł

Witam wszystkich mam zamiar sobie kupić tel tylko nie wiem do końca jaki.

Myślałem nad Nokia 5300 oraz samsung d900i

Najlepiej żeby miał Aparat 2 Mega Piksele oraz Wejście na karte pamięci

i żeby Bateria trzymała a także dało się wgrywać aplikacje i motywy itp.

co możecie polecić ?

PS. Zeby to nie był SE z joystikem bo nie che żeby się szybko psuł.

no nawet a co jeszcze macie do zapropowania

W Samsungach nie da się chyba zmieniać motywów… W tej cenie lub troche taniej polecam Soniaka K550i… Nie ma joy przez co jest bardziej wytrzymały :smiley: Bateria też dobrze trzyma, ma 2MPX aparat z lampą, mp3 etc… Looknij na niego… Nokii tej nie bierz, ponoć są wadliwe, zacinają się etc. Mówił mi to gościu w PLUSIE, ja wybrałem Samsunga E250 i jestem zadowolony :smiley:

Ale zrobisz jak uważasz LD

Daj spokój z k550i…Polecam w850i walkman same plusy :d

Również polecam W850i. Spełnia wszystkie Twoje wymagania, łącznie z motywami… na SE jest ich masa, możesz również wgrywać motywy flash, a poza tym masz jeszcze dodatkowo bardzo dobry odwarzacz plików mp3 :wink:

tak tylko w850i na allegro stoją wiecej

Ja polecam Nokie E50. Telefonik jest na Symbianie, wiec ma olbrzymie mozliwosci :slight_smile: Sam takiego uzywam i spisuje sie naprawde swietnie:) Wejdz na http://www.zedge.net znajdziesz tam ogrom darmowych tematow, dzwonkow, tapet, itd a na http://www.ownskin.com stworzysz wlasny profesionalny temat:) Swoj telefon kupilem niedawno nowy z simem na Plusa za niecale 400 zl. :smiley: Pozdrawiam :slight_smile:

Ja proponuję SE K530. Ma UMTS i aparat 2mp. Technicznie jest to ten sam telefon co W660. Zmienisz firmware i będziesz miał w pełni funkcjonalnego walkmana.

paracik , a co złego w joyu? Bo się psują? Zacinają? Bo o telefony się dba… Na 10 otwieranych przeze mnie w serwisie sztuk - 8 ma więcej syfu na płycie PCB niż polskie wysypiska śmieci… Aż strach pomyśleć czy to świadczy o człowieku…

SEserwis , zgadzam się kolega pracuje i mówi,że niektóre dziewczyny jak przychodzą ze swoimi fonami to szkoda gadać jak po wojnie wyglądają…Mój po pół roku jak nówka :stuck_out_tongue: Maiłem k800i i kolega miał rok i dalej śmiga :slight_smile:

Ja polecam SE K800i. Dżojstiki psuły się we wcześniejszych modelach. W K800 jest zamontowany trochę innej konstrukcji dżoj przez co nie dostaje się do środka syf i dzięki temu jest on mniej awaryjny. Poza tym nawet jeśli coś by Ci się z nim stało to przecież wymiana kosztuje grosze. Poza tym telefon jest super. Aparat 3mpx z Auto Focus, radio i obsługuje karty pamięci M2. Bateria również bardzo dobra. W tej cenie jest to naprawdę kusząca pozycja.

joye się psuły w SE k300i, k500i, k700i… w nowszych nie ma problemu…

k800i nie polecam! brzydki i wygląda jak cegła… a jak widze tę odstającą klapkę na aparat to normalnie wymiotuje :stuck_out_tongue: (joke)

polecam N70! możesz dać do niego gry z n-gage (które mają fabułę i nie przejdziesz ich w 3 godziny) lepszy odtwarzacz MP3, odtwarzacz AVI, GPS do samochodu i masę dziwnych/potrzebnych programów… jest lepszy od k800i bo mój kolega właśnie ma k800i i chce go zmienić na N70 albo N73 :wink: bierz N70 bo to taki mini komputer… a k800i to telefon którego nie idzie rozbudować… masz te funkcje co są i koniec… a do N70 możesz dodać praktycznie wszystko… albo ulepszone programy które były na fonie :wink:

nic lepszego niż N70 za 400zł nie znajdziesz… k800i nie może przy nim nawet usiąść :stuck_out_tongue:

bbart79 , to jest ten sam joystick :slight_smile: Jest tylko zabezpieczony szczelną klawiaturą oraz (w nowszych seriach produkcji) dodatkową uszczelką i paseczkiem, który naklejany jest na drobną lukę między LCD a folią klawiaturki.

klopas , haha nie mogę ze śmiechu nic do 400 zł lepszego od n70,przecież to złom…Muzyka słaba,muli ja nie żalll…Do 400 zł,w850i lub k800i-może cegła,ale nie ma porównania z n70 pod żadnym względem…Hahahaa :lol: smiech na sali

Samsung i600: http://allegro.pl/item360255752_samsung … szawa.html

WiFi, QWERTY, HSDPA, 3G, Windows Mobile, mp3, filmy avi, aparat, karty pamieci itd.

Mam, używam, jestem BARDZO zadowolony.

Na Twoim miejscu pomyślałbym o K800i. 3MP i prawdziwa lampa błyskowa, a do tego spory wyświetlacz. Co do joysticka to miałem przez 3 lata dwa SE i nie miałem żadnych problemów z nimi, a jakoś specjalnie nie dbam o telefon. Od niedawna jest możliwość modyfikacji tego telefonu za pomocą tzw. elfów, które dodają naprawdę przydatne funkcje :smiley: .

Weś sobie K800i, a jak ci się stan wizualny nie podoba to weś K810i jest ładniejszy :P, jest bardziej silm, aparat odstaje tylko z 3, 4 mm od obudowy, i się nie otwiera w kieszeni podczas wyciagnia, i nie ma tej kiczowatej gumy na klawiaturze tylko ładne wygodne kółeczka :slight_smile: fajnie sie na nich pisze :stuck_out_tongue:

Se można napawdę bardzo fajnie rozbudować co prawda wiążę się z utratą gwarancji ale co tam :slight_smile: chyba każdy ma za 30 zł na serwis jak coś się stanie (odpukać)

kiedy zostanie złamany FS będzie można wgrać flash menu to dopiero bajer jest :smiley:

Apart jest na bardzo wysokim poziomie, wiec fotki powinny cie zadowolić i jeszcze xeon lampa mmmmmmmm

Bateria z 4-5 dni wytrzymuje

A Więc polecam.

K810i mam z 7 miechów i naprawdę z joy nic się nie dzieje. To jest jakich głupi stereotyp !!

no chyba ze do joy dostanie się jakich piach z plaży no to wiadomo że będzie trzeba go wymienić i to nie tyczy sie Se, ale także nokie i inne fony

A ja mimo wszytsko i tak polecam i600.

Smartphone z prawdziwego zdarzenia, a nie zabaweczka z dobrym aparacikiem.

J moge Ci sprzedać w850i za 425zł z kartą pamięci 1gb i mnóstwem gier java

W dniu 14.05.2008 , o godzinie 18:06 został dopisany post przez Lamborghini17

Ja mam w850i. Kupiłem go 3 miesiące temu wiec jest nadal nowy i nic mu nie jest. Głośnik jak go włączam to normalnie calego mnie rzuca(-: . Moge go sprzedaż za 425zł razem z kartą pamięci 1gb, mbóstwem gier, ładowarką i kablem USB. Ma wszystkie te bajery co najnowasze sony ericssony.

Kupuj ja miałem te wszystkie SE’eki i teraz w850i to jest tel…Kupuj od kolegi i się nie zastanawiaj :smiley: