Telefon LG GT540 czy ma jakieś zabez. przed kradzieżą?

Witam serdecznie, tak jak w temacie czy telefon LG GT540 ma jakieś zabezpieczenia przed kradzieżą? Mam okazję właśnie taki kupić w bardzo dobrej cenie ale obawiam się że może pochodzić z kradzieży a nie chciałbym mieć jakichkolwiek problemów.

Pozdrawiam

Em. O jakie zabezpieczenie Ci chodzi? Że co, sam się wyłączy czując inne palce? :smiley:

Jest w nim takie coś tylko:

Blokada SIM i Wzór odblokowania. :slight_smile:

Chodzi mi o coś takiego że np: kupujemy telefon powiedzmy w salonie Orange i ktoś np: zgłosi do Orange że zgubił telefon lub mu go skradziono to czy Orange jest w stanie w jakiś sposób zablokować aparat tak aby po włożeniu innej karty nie działał?

poproś o numer IMEI

w telefonie wpisz *#06#

a) sprawdź czy zgadza się z numerem pod baterią, jeśli się nie zgadza to na pewno jest kradziony

i ktoś kto się trochę zna w nim grzebał i zmienił numer w telefonie.

b) jeśli się zgadza to sprawdź jeszcze w bazach telefonów, niestety nie ma 1 bazy, jest ich wiele…

.Operator jest w stanie zablokować telefon, właśnie po numerze IMEI, ale niestety zazwyczaj zajmuje to kilka dni od zgłoszenia

więc nowy użytkownik może kupić działający, a potem ma zonk.

Niektórzy przerabiają numery i telefon działa, ale to nie zmienia faktu że telefon jest kradziony

Aha rozumiem, a co sądzicie o tym telefonie?

W swojej cenie to dobry wybór, szkoda że ma ekran oporowy i nie ma mt, ale ogólnie jest ok :]. Myślę, że będziesz zadowolony.

Hmmmmm a co z głośniczkiem słyszałem że jak jest na max to charczy.

Nie odczułem tego, żeby charczał. No chyba, że ktoś słucha nagrań z samym basem, wtedy może jest to możliwe.

Muzyka słuchana przeze mnie potrafi zmusić do charczenia większość ponadstandardowych zestawów, a ty wymagasz braku tego w telefonie ? :smiley:

To czego Ty słuchasz? xD

pewnie umc-umc i pochodne