Telefon lg l9ll- czy warto kupić

Chciałbym kupuić lg l9ll, ale mam pewną wątpliwość. Telefon nie posiada czujnika oświetlenia i zastanawia mnie jak to wpływa na użykowanie aparatu. Czy z tego powodu mam zrezygnować z tego modelu i szukać czegoś innego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja mam lg swift l9, w pierwszej wersji. Mogę pochwalić wykonanie. Ekran na prawdę bardzo dobry - kolory, jasność. No i tutaj jest bardzo dobrze zastosowana gorilla glass. (gorilla, gorilli nie równa :))

Myślę, że nie i śmiało możesz rozważać nad tym telefonem.

 

Ja w swoim telefonie takowy czujnik posiadam i mimo to go nie używam.

@up A jak to to wygląda  po przejściu z ciemnego do jasnego otoczenia? czy masz ustawioną jakąś stałą wartość?

Za dnia ustawiam sobie największą jasność, żeby widzieć wszystko jak najlepiej i generalnie taką jasność mam ustawioną większość czasu.

Zmieniam ją na najmniejszą dopiero jak używam fona wylegując się w łóżku, żeby ekran nie dawał po oczach, co przy maksymalnej jasności jest naprawdę bolesne zwłaszcza, że mój telefon ma bardzo dużą jasność ekranu.

Mam ten telefon od miesiąca i świetnie się sprawdza. Co do jasności ekranu, to mam ustawioną stałą wartość 60%, chyba że włączy się oszczędzanie energii, co zmienia ustawienie automatycznie w moim przypadku na 30 % (Jednak można to wyłączyć). :slight_smile:

Wnioskując z powyższych wypowiedzi, to nie jest aż tak wielki mankament tego telefonu.

Wiele opinii mówiło o wielu wadach tego telefonu (m.in. o wyświetlaczu). Jedyną potwierdzającą się wadą jest delikatna obudowa (ale chyba jak w każdym smartfonie). Wystarczy dobry pokrowiec i już :slight_smile:

Teraz pozostało mi poszukać tego telefonu w dobrej cenie :-). Dziękuję za pomoc i pozdrawiam