Telefon multimedialny Do 300 zł

witam, mam zamiar wydać do 300 zł no może być lekko ponad to. Telefon chciałbym aby miał dobry odtwarzacz mp3 autofocus symbiana żeby bateria długo trzymała Najlepiej Nokia i na pewno nie Samsung bardzo mi się nie podoba telefon używany nie potrzebuje nowego oglądałem N70, N73, N80 ale już nie wiem co myśleć jak patrzę na recenzje testy tych telefonów i komentarze użytkowników to już nie wiem co robić zdania są bardzo podzielone ze tu trzyma słabo bateria że nie wygodne że złe dlatego proszę was bardzo o podrzucenie mi pomysłu. Z góry bardzo dziękuje pozdrawiam

kubuleniekk , Popraw proszę swój post tak, aby dało się go przeczytać i zrozumieć jego sens. W przeciwnym wypadku temat może zostsać usunięty.

może E65? to taka N73 z gorszym aparatem i z wifi

juz licytuje N70 ;]

Nie radzę ci N70 ze względu na to, że ja sam ją miałem. Telefon ma starego symbiana (8.1a), który potrafi się zamulić, programów już na niego nie robią, podczas wyjmowania telefonu z kieszeni klapka od aparatu sama się otwiera. Poleciłbym ci bardziej Nokie E61 lub Nokie E51. Najpierw E61

Symbian 9.1(niesamowicie dużo programów gier, działa na nim N-Gage 2.0 - lookaj na youtubie ;] )

Duży wyświetlacz (2,8 cala, rozdzielczość 320x240, 16 mln kolorów )

WiFI

Klawiatura QWERTY

Wady to brak aparatu i dla nie których wymiary (117x70x14 mm) Na zdjęciach telefon wygląda jak cegła, ale radze narysować sobie na czym te wymiary z wymiarami wyświetlacza i naprawdę samemu to ocenić :smiley: Dla porównania wymiary N70 to 109x53x22 mm

Teraz E51

Symbian 9.2 (o wiele szybszy od 9.1 nie mówiąc już o 8.1a)

WiFi

Wyświetlacz 240 x 320, 2 cale, 16 mln kolorów

Metalowa(?) obudowa

Wymiary 114x46x12 mm

Ja sam aktualnie zamówiłem E51 za 350zł z całym zestawem i gwarancją :stuck_out_tongue:

Nokia N70 to już przeżytek, jeżeli ci nie odpowiadają moje propozycje to lepiej kup chociarz jakiegoś Sony Ericssona np. K800i :wink:

Pozdro

E61? to już lepiej M3000 :slight_smile: też ma 2,8 cala ale dodatkowo M3000 ma dotykowy ekranik :slight_smile:

troszku wyskoczyles z ceną ;]

M3000 są za 300zł kup teraz :slight_smile: na stan nie patrz, wykonanie tego telefonu jest takie, że nawet przy nówce używanej 6 miesięcy będzie wyglądał jakby był używany jako deskorolka :smiley:

obudowę najlepiej zatrzeć papierem wodnym 2500 bo kupno obudowy do jakiegokolwiek produktu HTC jest trudne :wink:

zmieni wygląd jak papierem przejade?:smiley: kurcze no bardzo mi się podoba funkcjonalny

a mozna jakiś przykład jakiegoś fona zrobionego tym papierem?

i czy w takim telefonie jest funkcja darmowego odbierania wiadomości email?

co powiecie o tym?:

http://allegro.pl/item543488634_piekny_mda_m3000.html

napiszę ci tak…

jutro wpłacam kasę na mojego M3000 :wink:

możesz go obkleić “carbonem”, na allegro są rolki tego i to fajnie wygląda (jest chyba aukcja m3000 na allegro po takiej operacji :wink: )

jeśli jesteś w zasięgu hotspota (wifi) i się połączysz to nawet po necie za free surfujesz :smiley:

hotspota? nie wiem jak to można sprawdzic 7 km od Wadowic ;]

a spójrzcie:

http://allegro.pl/item543488634_piekny_mda_m3000.html

pisze mu Mobile na obudowie z przodu nie ma tu jakiejs podróbki?

to nie podróbka ale HTC Wizard był produkaowany pod wieloma nazwami np.

SPV M3000

MDA Vario

Qtek 9100

XDA Mini S

Cingular 8125

i jeszcze parę innych

różnic wielkich nie ma ale staraj się nie brać z klawiaturkami QWERTZ i AWERTY :wink: bo są takie…

ja kupuje akurat MDA Vario (czyli to co podałeś w linku)

aha dzieki za odp a jak mozna sprawdzic to wifi?

normalnie :stuck_out_tongue: na fonie klikasz wyszukaj WLAN i jak znajdzie bez zabezpieczeń to możesz mieć neta za free :slight_smile:

a jak będzie z hasłem to sobie nie posiedzisz na necie…

w domu możesz sobie coś takiego zrobić ale to bez sensu jeśli będzie to na jedno urządzenie :wink:

a kosztuje to dużo? a np. jak moja siora ma Samsunga D900i to też by mogła używać?

nie bo d900i nie ma wifi…