Telefon multimedialny z dobrą baterią, szukam

(Zales1992) #1

Szukam telefonu multimedialnego (mp3, aparat ze 2mpx), ważne aby bateria był całkiem wytrzymała, przy słuchaniu muzyki niech mi przynajmniej wytrzyma te 3-4 dni. Po moich nokich n70 i 3110c nie mam dobrych wspomnien max 2 dni bateria, czy przy słuchaniu godziny muzyki czy radia i grania trochę w sudoku;p kilka smsów to dużo? Mój portfel nie jest zbyt zasobny, cena do 350zł

Ps. nie przepadam za SE

z góry dziękuje za pomoc

(klopas) #2

poleciłbym ci N70 :slight_smile: ale że ci nie nie odpowiada bateria no to nie wiem :wink: nie ma dobrych fonów z dobrą baterią... chyba że chcesz 6310i :wink: albo coś z nokia 1xxx :wink:

chcesz muze i 4 dni? nawet niektóre mp3 z wyś. tyle nie trzymają... poleciłbym ci coś z symbianem ale tam zawsze bateria trzyma max 4dni bez bawienia się...

(Zales1992) #3

może popatrze coś z samsungów rozsuwanych, całkiem niezłe są podobno, tylko ta bateria... porosze tylko o 3 dni [-o<

(klopas) #4

szajsungi rozsuwane ? nie polecam... taśma bardzo szybko pada... są płaskie a taśma nie ma miejsca więc się ociera i potem masz biały ekran :slight_smile:

LG nie bierz, może są dobre w RTV i AGD :wink: ale w fonach raczej nie polecam...

a po co ci 3 dni trzymania? co 3 dni jesteś w miejscu gdzie jest elektryczność bo nie rozumiem :slight_smile:

(system) #5

SE, nie lubisz, ale może K800i - gdybyś znalazł za 300 zł...

(klopas) #6

za 350zł bez problemu...

(Zales1992) #7

narazie chyba zostane przy nokii 3110 classic. Może nie ma telefonu który jest sworzony dla mnie. poczekam może ktoś taki zrobi...

(klopas) #8

to się nie doczekasz... chyba że sam zrobisz :stuck_out_tongue: