Telefon multimedialny z dobrą baterią, szukam

Szukam telefonu multimedialnego (mp3, aparat ze 2mpx), ważne aby bateria był całkiem wytrzymała, przy słuchaniu muzyki niech mi przynajmniej wytrzyma te 3-4 dni. Po moich nokich n70 i 3110c nie mam dobrych wspomnien max 2 dni bateria, czy przy słuchaniu godziny muzyki czy radia i grania trochę w sudoku;p kilka smsów to dużo? Mój portfel nie jest zbyt zasobny, cena do 350zł

Ps. nie przepadam za SE

z góry dziękuje za pomoc

poleciłbym ci N70 :slight_smile: ale że ci nie nie odpowiada bateria no to nie wiem :wink: nie ma dobrych fonów z dobrą baterią… chyba że chcesz 6310i :wink: albo coś z nokia 1xxx :wink:

chcesz muze i 4 dni? nawet niektóre mp3 z wyś. tyle nie trzymają… poleciłbym ci coś z symbianem ale tam zawsze bateria trzyma max 4dni bez bawienia się…

może popatrze coś z samsungów rozsuwanych, całkiem niezłe są podobno, tylko ta bateria… porosze tylko o 3 dni ![-o<

szajsungi rozsuwane ? nie polecam… taśma bardzo szybko pada… są płaskie a taśma nie ma miejsca więc się ociera i potem masz biały ekran :slight_smile:

LG nie bierz, może są dobre w RTV i AGD :wink: ale w fonach raczej nie polecam…

a po co ci 3 dni trzymania? co 3 dni jesteś w miejscu gdzie jest elektryczność bo nie rozumiem :slight_smile:

SE, nie lubisz, ale może K800i - gdybyś znalazł za 300 zł…

za 350zł bez problemu…

narazie chyba zostane przy nokii 3110 classic. Może nie ma telefonu który jest sworzony dla mnie. poczekam może ktoś taki zrobi…

to się nie doczekasz… chyba że sam zrobisz :stuck_out_tongue: