Telefon muzyczny jaki?

Witam szukam dobrego telefonu muzycznego jaki polecacie ?

co myslicie o:

  1. Sony Ericsson w995

  2. Nokia 5800 Navigation Edition

  3. Nokia 5800 XpressMusic

a może cos lepszego?

Z wymienionych brałbym Nokię 5800 XpressMusic - skoro XpressMusic to ma jakieś ulepszenia w kierunku muzyki i ma OS, więc przyda się do czegoś więcej - SE nie warto się interesować - jak zwykle bezużyteczny badziew.

Telefon muzyczny nie musi mies Os bo to nie dla mnie

Ale skoro może to czemu nie. Poza tym ta Nokia ma inne przydatne funkcje, a SE nic ciekawego nie ma.

a może cos z htc który dobrze gra na słuchawkach i głosnikach :

radzę pomyśleć nad N81, N96 i najlepiej nad N85, mają chipy muzyczne i jakość muzyki jest mega, nie to co żałosne walkmany :wink:

Walkmany są faktycznie żałosne

Najlepsza jakość muzyki to iPhone 3gs, lub ostatecznie Nokia 5800 xpressmusic :slight_smile:

Nokie mają tandetne wykonanie… Szczególnie N95, N96

Już Nokia 5700 ma ten chip, jeśli chodzi o samą muzykę, a jest wiele tańsza. Nie wiem, czy wiecie, ale telefony M600i/P1i/W950i/W960i, które są wszystkie na tej samej płytce, mają lepsze hardwareowo audio niż W980i choćby. Po wgraniu z niego sterowników do wcześniej wymienionych modeli i modu sound-lite dźwięk z iPhonea staje się… cienki? ;p Jednak najlepszy dźwięk, jaki miałem w życiu w uszach, to M600i/P1i/W950i/W960i na modyfikacji monterbass&monstersound i słuchawkach matoroli S9. Mnie też to zdumiało, ale ta kombinacja jest jak dla mnie nadal niedościgniona. Mam na myśli, że wciąż szukam lepszej jakości i znaleźć jej nie potrafię.

no i co z tego ze 5700 ma ten niby extra chip muzyczny jak oprogramowanie do niej nie jest w stanie go w pełni obsłuży, telefon gra po prostu źle, z telefonów jakie są w zasięgu twojego budżetu najlepiej graja w950i w960i oraz p1i

5800 też jest godny polecenia ale niestety oprócz muzyki i kilku innych bzdetów nic nie oferuje, już lepeij kupi tanie mp3 np. Sansa Clip i cieszy się o wiele lepsza jakością muzyki.

A nikt mi nic nie napisał jak sprawują sie muzycznie telefony HTC :frowning:

HTC to zależy jaki model ale ogólnie to słabo.

HTC Hero

HTC Touch Pro2

HTC Touch Diamond 2

a może cos z samsunga

Ultra Touch

Juz sam nie wiem który :?

telefon musi miec dobry dzwiek na głosnikach i słuchawkach oraz przyzwoity aparat takiego szukam

folusek , Zmień kolor czcionki w swoim podpisie wg Regulaminu, w innym przypadku zostaną wyciągnięte konsekwencje przewidziane Regulaminem

jak tak to nie lepiej zainwestować w iPhone 3G aktualnie oferuje on najlepsza jakość dźwięku z telefonów

HTC Hero nie słyszałem niestety wiec nie jestem w stanie ocenić jakości dźwięku jaką oferuje, z opinii osób trzecich można wywnioskować że jakościowo nie ejst najgorzej

HTC Touch Pro2 podobna specyfika systemu dźwiękowego jak w SE x1 wiec nie jest najgorzej, dla mnie wysokie tony są wspaniałe gorzej z dołem ale lepiej niżeli telefony wymienione w pierwszym poście.

HTC Touch Diamond 2 na zwykłe pchełki się nadaje :slight_smile:

Tylko iphone 3g ma słabiutki aparacik :frowning:

iPhone 3GS ma aparacik na przyzwoitym poziomie

Ale musisz wybrać, świetny dźwięk, genialne gry i intuicyjna obsługa lub aparat 12 mpx (co wg mnie jest bez sensu ale OK)

Pamiętaj też, że żaden telefon nie zrobi tak dobrego zdjęcia, jak cyfrówka która kosztuje grosze.

Musisz jednak uważać, bo iPhone wciągnie Cię w Apple i będziesz chciał więcej, aż kupisz… MacBooka :stuck_out_tongue:

albo jak w moim przypadku iMac-a :smiley: (G5 :smiley: )

iPhone/iPhone 3G nie mają tak mega słabego aparatu… zdjęcie tekstu robi dobrze, dobre kolory i nie są tragiczne te foto, mam chyba nawet na kompie jeszcze jakieś :wink:

no wiadomo, że zdjęcie nie będą super… w końcu to nie jest lustrzanka, tylko małe badziewko, do podstawowych zadań się na da, byle by miał auto focus

Ja bym brał Nokia 5800 XpressMusic lub Sony Ericsson w995 zależało by dla mnie który tańszy:D

Zależy czy wolisz mieć telefon z dotykowym ekranem

ale najbardziej mam chrapkę na samsunga omnia hd trochę drogi może za jakiś czas stanieje fajny telefonik:)

lub na jakiegoś z windows mobile:D

ale teraz kupując telefon będę zwracał uwagę na baterię tera mam n95 i prawie codziennie ładuje a jak mniej używam to 2 i to max

No i kupiłem Nokia 5800 XpressMusic w Vobisie dałem 999zł :smiley: