Telefon na prezent do 420 zł

Witajcie!

Mam dość spory problem z wyborem telefonu na prezent dla dziewczyny… Na Allegro jest pełno ciekawych ofert lecz zamieszanie z cenami robią aukcje z urządzeniami wysyłanymi bezpośrednio od producenta (np. z chin)… Z tego właśnie powodu już sam mam zamęt co mogę kupić w budżecie do 420 zł ale z Polski (zależy mi na tym aby telefon dotarł do mnie do tygodnia od dnia zamówienia). Telefon bardzo często wykorzystywany byłby do pisania, dlatego mile widziane qwerty lub ewentualnie może być sam dotyk, ale jeśli sam dotyk to ważne by ekran nie był zbyt mały i pisanie nie sprawiało problemów. Przydałby się też jakiś przyzwoity aparat, a mam na myśli coś z 3.2 mpx lub więcej. Platforma systemowa nie gra roli. Jestem otwarty na wszystkie marki - nawet te mniej znane np. Lenovo, ZTE itd. Proszę o sensowne propozycje telefonów.

Z góry dzięki za pomoc. Pzdr.

Proponuję zobaczyć takie modele jak:

Samsung Galaxy Ch@t B5330 - dotyk + QWERTY

Nokia Asha 201

BlackBerry Curve 9320

ALCATEL OT-810

Nokia E72 i E52

Z tych ofert które podałeś najbardziej spodobała mi się Nokia E72, niestety jak na prezent to zapomiałem dodać ale przydało by się kupić coś nowego, a w tej cenie E72 raczej się nie dostanie.

W oko wpadła mi jeszcze Asha 302, jednak mam zastrzeżenia jak się na niej będzie pisać… Jakieś te klawisze takie malutkie i zbite w jedno…

Macie jeszcze jakieś propozycje telefonów w tej cenie (nowych)?

Używałem przez jakieś 2 tygodnie 302 i myślę, ze dziewczynie będzie wygodnie pisać na tej klawiaturce, dla mnie, jako chłopaka z dosyć wielkimi łapskami było tak średnio :stuck_out_tongue:

A może Samsung Galaxy mini 2? Albo Samsung Galaxy young?