Telefon nie sygnalizuje ładowania, wyłącza się, grzeje

Mam telefon Samsung Galaxy Mini. Wszystko było w porządku do czasu gdy rozładowała mi się bateria. Podłączyłem telefon i poszedłem robić inne rzeczy. Po jakimś czasie przyszedłem a telefon był ciepły i wyłączony (jak podłączyłem go do ładowarki to był włączony). Odłaczyłem ładowarkę ale telefon nie chciał się włączyć (pojawiała się ikonka rozładowanej baterii) podłączyłem ładowarkę i telefon mogłem juz włączyć. jak już się włączył miał pełną baterię (przynajmniej tak wskazywała ikonka na ekranie). Teraz jak podłączam ładowarkę to nie sygnalizuje tego komórka, a niekiedy nawet się wyłącza. Co może być tego przyczyną i jak rozwiązać ten problem?

Z góry dziękuje za rady.

Sprawdź inną ładowarkę ale to najprawdopodobniej będzie problem z telefonem i będziesz musiał odwiedzić serwis. Jeżeli masz jeszcze gwarancję i nie chcesz jej stracić.

Zanim oddasz go do serwisu: postaraj usunąć się ROOTa i wgrać oryginalne oprogramowanie jeżeli takie zmiany zostały dokonane.

polishere , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Spróbuj przez kabel USP, podłączając telefon do komputera. Inaczej jak nie zadziała Serwis ;p

Jeśli inna ładowarka albo kabel nie pomoże to masz jeszcze 2 rozwiązania:

Spróbuj wejść w recovery mode i przywrócić do ustawień fabrycznych (z tego co pamiętam to się wchodzi przez Home, Głośność+, Włącznik).

Jeśli to nie pomoże to spróbuj wejść download mode (chyba Home, Głośność- i Głośność+, Włacznik) o wgrać nowy czysty soft.

Oczywiście robiąc ww. rzeczy tracisz dane z telefonu.