Telefon nie widzi sygnału GPS

Witam. Ostatnio będąc w trasie chciałem skorzystać z AM. Zdziwiło mnie to że wogole nie chciało złapać sygnału GPS, pomyślałem ze może coś z programem i ściągnąłem z marketu jakaś darmową navi a tam to samo ciągle szukać sygnału. Spróbowałem na mapach Google, tutaj o dziwo znalazło moja pozycję ale trochę w innym miejscu, po wyznaczeniu trasy sygnał się nie przemieszczal ze mną tylko stał jakby cały czas w miejscu. Próbowałem na kilku Romach i ciągle to samo . Ściągnąłem aplikacje GPS test i na drugim telefonie tez, położyłem przy oknie i na moim note 3 wogole nie chce złapać sygnału a na innym samsung po chwili widzi satelity

Ale na pewno w ustawieniach masz włączone lokalizowanie przez satelity GPS?

Tak. Próbowałem juz sam GPS, oczywiście z danymi komórkowymi jak i WiFi i nic, zero reakcji. Android mam 4.4

Hmm… Stockowy?

No właśnie nie… Custom ROM. Ale wgrywalem juz kilka Romów z xda i na żadnym nie łapie

A spróbuj wrzucić mu stocka i zobacz czy nie zalapie. Chociaż to dziwne, że nie łapie na custom.

Miałem tak samo na chińskim telefonie pomógł twardy restart telefonu.

Tylko ze ja wgrywalem ze 4 romy i za każdym razem robiłem full wipe i nic. Ściagam teraz stocka

Dodane

Niestety na stoku to samo

___________________________________________________________________________________________

Proszę korzystać z opcji Edytuj, zamiast pisać post pod postem.

Pozdrawiam,

Dimatheus