Telefon Nokia 3110c wyłącza się przy wchodzeniu w sms

Witam. Mam pewien problem z moją komórką, Nokią 3110c. A mianowicie kiedy wchodze w sms-y telefon wyłącza się i włącza. Nie wiem co się dzieje. Sms-y mi napływają, a ja nie moge wejść w nie. Wiem, że to może dziwne, ale tak jest. Problem mam również z kartą 2gb. Pewnego dnia chciałem sobie posłuchać muzyki na mojej komóreczce. Więc wchodze w Galerie-Karta Pamięci- a tu mi wyskakuje :

''Karta pamięci nie sformatowana ‘’

To sobie pomyslałem, że jeszcze raz wyciągne i włoże karte. A że miejsce na katre Micro SD jest w dziadowskim miejscu (chodzi o klamre) to ponowne wepchanie jej zajeło mi troche czasu. Jednak wreszcie ją wsadziłem, i wchodze w galerie,karta i tu mi wyskakuje:

‘‘Podaj kod pin’’. Czy coś w tym stylu: ‘’ Podaj hasło’’

Ja sobie myśle, jaki kod pin, przecież żadnego nie ustawiałem. No to mu chce zrobić formata na kompie, a tu mi nie łączy. jak ją sformatować. Jakiego programu użyć, czy też nie?

Macie jakieś pomysły, jak rozwiązać te dwa problemy?

Oprogramowanie od Nokii dostępne na płycie z telefonem powinno umożliwić aktualizację softu w telefonie.

Tylko że tu nie ma żadnej płytki w zestawie. Możesz jakiś link podać jeżeli masz do tego softu. I jeszcze jedno pytanie. Jak te softy aktualizować, skoro nie wejdzie mi przez kabel usb, bo nie mam sformatowanej karty. Jak to zrobić prosze o pomoc. Jeżeli wiecie to napiszcie.

W pudełku musiał być kabel do podłączenia pod USB. Operacji możesz dokonać bez podłączenia karty pamięci.

KLIK!

Proszę.

Najlepiej będzie chyba pobrać:

‘‘Narzędzie aktualizacji oprogramowania Nokia’’

Co do twojej wcześniejszej odpwiedzi. W zestawie (nowym) nie było ani płytki do aktualizacji, ani kabla USB. Musiałem sobie dokupić ten kabel. Mam nadzieję, że to pomoże i bede wchodził na sms-y i karte pamięcii

Dodane 13.05.2011 (Pt) 21:34

sunbeam96

Jakby coś mi nie zagrało zgłoszę się do Ciebie na PW

Napisz na gg 6669185 .

Jestem specjalistą w temacie aktualizowania softu w tym modelu :lol:

Poszukaj programu Phoenix .Soft do telefonu możesz ściągnąc programem NaviFirm.