Telefon Nokii do 500zł

Jaki polecacie telefon Nokii do 500zł?

Chciałbym telefon bez ekranu dotykowego. Zastanawiałem się nad Nokią 6500slide ale ma dużo złych opinii. Co sądzicie o tej Nokii tym telefonie?

nie wiem… ja mam nokie 5220 za 100zł i jestem zadowolony… Dzwoni, pisze smsy, posiada wyjście na słuchafony więc służy jako odtwarzacz mp3 :slight_smile:

A tak generalnie to możesz sobie wziąć E71 jeśli chcesz mieś kombajn, albo 6303 jeśli używasz telefonu do dzwonienia i pisania smsów - oczywiście za dużo mniejsze pieniądze :slight_smile:

albo dopłać 192 zl i kup se nokia 5800 xm, dotykowy

pikaczu -----------> Rozumiesz zdanie: “Chciałbym telefon bez ekranu dotykowego.” ?

kuba1296 -----------> Ta Nokia 6500slide nie ma aż takich złych opinii: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/6500slide/

nie doczytałem.

Tak, tylko ze 6500slide to taka 6300 tylko ze zbędnym sliderem i grubością… Moim zdaniem 6303 lub c5 będzie dla ciebie idealnym wyborem. Ja jestem za C5 z uwagi na symbiana i wiele ciekawych funkcji oraż świetny wyświetlacz i długo trzymającą baterie (w porównaniu do mojej 6300 :slight_smile: )

Miałem 6500s, bardzo dobry telefon, ze stali więc dość masywny, aparat robi dobre zdjęcia

6500 to już stary model, miałem go 2x i 2x sprzedawałem, wolny, ciężki! a klawiatura średnio wygodna. Obecnie mam C5-00 i sobie chwalę :slight_smile:

Polecam Nokie E51 na symbianie :slight_smile: