Telefon o wygranej

przed chwila dzwonil do mnie telefon -glos z sekretari Tomasza Kamela powiedzial ze Pani wygrala 1000zl potwierdzic dane osobowe pod nr

0300600300 -podpucha czy prawda

podana zostala strona http://www.polskieradio.pl zadzwonic czy to straszna lipa

Podstawowe pytanie :

Czy brałeś udział w jakimś konkursie ?

nie nic mi o tym nie wiadomo

W takim razie to podpucha.

Za darmo pieniędzy nie rozdają.

Do mnie zadzwonił Zygmunt Chajzer, do mojego dziadka Bielicka (po jej śmierci), mojej matki znajoma się nabrała i jej nabiło rachunek telefoniczny.

do mnie też dzwoniła ta sama sekretarka posłuchałem przez chwilę co mówi i się odłączyłem powidziała, że wygrałem jakiś tam konkurs a w żadnym nie brałem udziału więc dobrze zrobiłem czy niee! Ale nic nie wciskałem na klawiaturze tel. ani nigdzie nie dzwoniłem to chyba nie nabije na rachunek telefoniczny!?

Do mnie sekretarka z głosem Tomasza Kamela dzwoniła wczoraj po chwili słuchania rozłączyłem sie,bo wiedziałem że to jakies oszustwo jest.Nie pierwszy raz mi sie takie cos zdażyło

zadzwon do TP i sie dowiedz czyj to numer

Do mnie też dzwonił dokładnie w Środę wieczorem,chrzanił coś o wygranej,ale nie jest mi wiadome żeby ktoś ode mnie brał udział w jakimś konkursie to odłożyłem słuchawkę.

0-300 to bardzo drogi numer na który niektórzy się nabierają

O ile się orientuję to pod takim nr. doładowuje się kartę POPa… Wniosek jest taki - Jest wiele rzeczy za friko… ale póżniej zwykle trza za nie zapłacić…razem z odsetkami…

ściema… :stuck_out_tongue:

słyszałam że są takie numery pod które ci każa zadzwonic (ewentualnie rzucaja textami w stylu: wcisnij gwiazdke) a jak juz zadzwonisz to sie do ciebie moga “podlaczyc” i nawet jak masz odlozona sluchawke to ci sie narachunek nabija jakbys dzwonil do australii albo audiotele czy 0-700 :confused: prawda to?

_mona : to że po odłożeniu słuchawki ci nabija - nie

TaOs i tu sie myslisz :wink:

Możesz być obciążany kosztami wtedy gdy „przekierowałeś połączenie” tzn dla TP wprowadzenie kodu jest * 21 * xxxxxxxxx # gdzie x oznacza dowolny numer w dowolnym państwie. Wystarczy więc że wykręcę numer do ciebie a ty mi nie jesteś do niczego potrzebny ponieważ rozmowa została przełączona np. na wyspy kanaryjskie. Mój koszt to jedynie rozmowy lokalnej. Zadzwoń na 9393 a tam udzielą ci informacji