Telefon od 250zł do 300zł. Co wybrać?

Jaki telefon wybrać w tej cenie? Co byście polecili? Myślałem nad Sagemem my501x. Warto?

Najpierw zajrzyj poglądowo na klik w tej cenie bardzo dobry będzie Samsung X510 sory sagem leprzy :slight_smile: możesz go kupić. Dzięki za podpowiedz do posta :slight_smile:

witam , napisz czego oczekujesz po tym telefonie, czy chcesz nowy czy używany itp, pozdr

lukasz_xd przez Twój link całe forum się rozjeżdża… spróbuj tak:

klik

samsung e350e jest dobry w tej cenie. Sagemy mają trochę kiepski oprogramowanie chyba, tną się.

Głównie żywotność baterii i w miarę dobry aparat foto.

Obojętnie. :slight_smile:

ok, sonyericson k700i,k510i,k310i-aparaty głównie do mmsów(640x480) ogólnie zdjęcia wychodzą całkiem dobre, co do baterii-nie oczekuj cudów(kolorowy wyświetlacz itp), motorole l6-zdjęcia w formacie 640x480(vga) zdjęcia zaskakująco dobre tylko kolory za bardzo przesycone, bateria ok 3-4 dni, motorola l7-j.w. tylko lepszy wyświetlacz i obsługuje karty pamięci, motorola e398-dobry wyświetlacz, aparat vga, karty pamięci, nokii za tąkasę z dobrym aparatem nie kupisz :frowning: , sagem 501 lub starszy myx6-2-bardzo dobry wyświetlacz, aparat 1.3 megapiksela(ładne zdjęcia) bateria ok 3 dni przy korzystaniu z bluetooth, slot na karty pamięci.

w chwili obecnej posiadam sagema myx6-2 i jestem z niego bardzo zadowolony, 501 to nowszy model o takich samych parametrach, osobiście polecałbym Ci ten telefon :slight_smile: pozdr

ps czasy trzymania baterii przy ok 50% zasięgu

Jeżeli na pewno musisz się zmieścić w tych granicach to zdecydowanie K310i. Posiadam ten model i jestem bardzo zadowolony. Matryca UBC jest dobra, obraz jest ostry i wyraźny, a kolory nasycone (choć niektóre sieją smugami). Nie to co ślamazarne i wyblakłe wyświetlacze STN. Dźwięk mp3 jest zdecydowanie głośniejszy niż w starszych modelach K500i, czy K700i. Ma też tryb transmisji plików, co daje możliwość używania go jak pendrive po podłączeniu kablem USB.

Oczywiście polecam troszkę dopłacić i wziąść lepiej wyposażony bliźniaczy model K510i z aparatem 1.3 megapiksela. Mam na myśli ceny nówek na allegro, gdzie K510i kosztuje około 360 zł.