Telefon/palmtop do internetu

Co możecie mi polecić do mobilnego internetu?

Kwota do 400zł.

Za te pieniądze to raczej używane urządzenie.

Zależy mi na dużym ekranie i klawiaturze qwerty, mile widziane wifi.

Łączność za pomocą gprs i edge, 3G sporadycznie ale też mile widziane.

Zastanawiam się nad Nokią 9500 ale ciężko ją znaleźć w dobrym stanie.

Znalazłem jeszcze taki wynalazek POCKET SURFER 2 ale nie mogę znaleźć opinii na jego temat.

SPV M3100 - nigdy nie miałem styczności z tą marką ale z opinii wydaje mi się że jest OK.

Hmm, brak qwerty, ale dotykowy ekran i szał bajerów w i68+

Ogólnie to wszystkie rozsuwane maja problemy z taśmą. Zaznaczam iż głownie chodzi mi o internet.

Co myślicie o moich propozycjach, jeśli możecie podajcie swoje.

:wink:

Chinol udający na siłę iPhone’a - bez systemu - nie warto

Może taki HTC:

http://www.allegro.pl/item808623548_htc … mlock.html

Lub jeśli zgadzasz się na aukcję z licytacją np.:

http://www.allegro.pl/item819634285_tos … anbdb.html

Poza tym chcesz mieć telefon do Internetu bez Wi-Fi i 3G - dla mnie lekko bez sensu. Ale to ty tu decydujesz. :wink:

Z dwoch propozycji Pablo bierz G900 do internetu bedzie najlepiej sie nadawala ze swoim wyswietlaczem.

Natomiast jezeli chcesz troche zaoszczedzic to calkiem niezle spisywal sie u mnie i-mate jaq3 w cenie do 200zl mozna go w niezlym komplecie kupic. Sprzet testowany na mnie i powiem ze jako budzetowy naprawde swietnie dziala.

szukaj bo nawet warto :wink: ostatnio kupiłem 9300 i jedyne na co narzekam to stan i to że system to nie torpeda ale się nie dziwię… może i przestarzały i nie robią na niego aplikacji ale są fajne aplikacje na s80…

klawiaturki z komunikatorów są dla mnie wygodniejsze niż ta z MDA Vario czy XDA Exec… chyba że wolałbyś 9300i, ma wifi no i jest lżejsza niż 9500 ale wtedy nie masz aparatu…

Nie no, wifi i 3G jak najbardziej mogą być tylko rzadko będę w ich zasięgu.

HTC i Toshiba są trochę wyższej kwocie niż przeznaczyłem na ten cel ale poobserwuje kilka aukcji.

Może na początek kupię coś w niższej kwocie, np.:

Ciekawa propozycja, bez taśmy więc nie ma się co psuć. Głównie chodzi mi o internet. Dobrze się spisywał do tego?

Mam zaufanie do Nokii, nigdy mnie nie zawiodła.

W sumie ten aparat nie jest mi potrzebny do szczęścia. Nawet te zawiasy w 9300/9300i wyglądają na solidniejsze niż w 9500.

Używasz w nim internetu? Jeśli tak to strony tam się wyświetlają na całym ekranie?

na całym, bez problemu :wink: można zainstalować jeszcze Operę Mini i też z tego co wiem ma się fullscreen

co można wywnioskować patrząc po prostu na allegro :wink: ale jak telefon spadnie na twarde z jakiejś wysokości na zawias to raczej strzeli… u mnie nie ma kawałka plastiku ale otwiera się i zamyka bez problemu… no ale za 130zł kup teraz nie ma co oczekiwać :wink:

NAdawal sie do przegladania internetu nie bylo z nim problemow w tego typu zastosowaniach.