Telefon po aktualizacji nie włącza się! Xiaomi mi a2

Witam! Mam problem! Zaczeła mi się instalować aktualizacja systemu… Po zaktualizowaniu telefon nie włączył się… Gdy chcaiłem go uruchomić wyświetla się tylko: “Android one” i tak przez 2,3 min a potem się wyłącza, próbowałem robić hard reset, ale gdy klikam power ON + vol up nic się nie dzieję tylko telefon się resetuje i odnowa!
Xiaomi mi a2
Android 9.0
Z góry dziękuje za pomoc

Jeśli Hard Reset nie pomógł, telefon nie wstaje, to pozostaje Ci ręcznie zainstalować Androida.

Pobierz sobie MIUI PC Suite: http://pcsuite.mi.com/
Uruchom smartfona w trybie fastboot (vol_down+power) i podłącz po USB, w MIUI PC Suite wybierz recovery (wgrywanie romu)

Jesteś pewny że zadziała z AOSP? Szczególnie że ta aplikacja nie była dawno aktualizowana i nie jestem przekonany że posiada sterowniki do tego modelu.

Jeśli już to przez miflash trzeba wgrać obraz

Witam !!! Mam identyczny problem jak kolega, czy udało Wam się znaleźć rozwiązanie???

Witam! Mam problem! Zaczeła mi się instalować aktualizacja systemu… Po zaktualizowaniu telefon nie włączył się… Gdy chcaiłem go uruchomić wyświetla się tylko: “Android one” i tak przez 2,3 min a potem się wyłącza, próbowałem robić hard reset, ale gdy klikam power ON + vol up nic się nie dzieję tylko telefon się resetuje i odnowa!
Xiaomi mi a2
Android 9.0
Z góry dziękuje za pomoc