Telefon pokroju 6630 / SE k750i

Szukam jakiegoś telefonika do 400 zł max.

Mam teraz kolegi Nokię 6630 i bardzo mi przypadła do gustu lecz jest bardzo zniszczona i chciał bym kupić coś w lepszym stanie.

Myślę też o SE k750i - świetnie się prezentuje i zdjęcia podobno robi ładne.

Co sądzicie o tym modelach ? Może coś innego w tej cienie ?

pzdr!

może zmień obudowę w 6630 i będzie jak nowa

zmiana obudowy+klawisze (orginał) to wydatek ponad 100zł, za około 450-500zł można kupić 6630 w idealnym stanie.

Złączono Posta : 26.09.2007 (Sro) 21:15

za tą cene proponuje jednak 6630 jest to jeden z bardziej wytrzymałych i najmniej awaryjny z telefonów noki.

Nie, telefon wygląda jak Polska po II wojnie światowej

Czyli muszę szukać okazji do 400 zł :slight_smile:

A znacie jakiś program obsługujący łącznie via BT ? Nie che czegoś pokroju Nokia PC Suite. Coś lekkiego pozwalającego skopiować zdjęcia i wgrać jakie rzeczy na telefon.

pzdr!

Akurat Nokia PC Suite jest bardzo przyjemny i łatwy w użyciu , pozatym z nokiami na symbianie najlepiej wspópracują dongle bluetooth na sterownikach widcomm lub jeszcze lepiej na sterach systemowych windows ale do takiej współracy potrzebne są odpowiednie dongle. Inna sprawa że kopiwanie plików przez BT to wieczność więc w takich przypadkach najlepszy jest kabel.

wystarczy zainstalować sterowniki od BT na kopie (o ile jest taka potrzeba) i później wystarczy na pliku, którego chcemy wysłać PPM --> wyślij do --> adresat podczerwieni. Podobnie sprawa wygląda podczas wysyłania z tel na kompa. I nie potrzeba żadnych programów. Ja tak robie i sprawuje sie to wszystko idealnie.

W przypadku gdy sprawisz sobie SE 750i producent dołancza kabel USB. Po podłączeniu do kompa telefon widziany jest jako dodatkowy dysk i jak wspomniał Zbychu przegrywanie tel-komp czy komp-tel jest o wiele wygodniejsze i przede wszystkim szybsze.

Złączono Posta : 27.09.2007 (Czw) 12:20

Miało być ADRESAT BT (czy coś w ten deseń) a nie podczerwieni.

Sorry za pomyłke :slight_smile:

P.S.

Gdzie jest opcja do edytowania postów?? :slight_smile: