Telefon przeszedł w stan bootloop

Witam, posiadam Samsunga Galaxy S3 (GT-I9300) postanowiłem zwiększyć sobie ram bo go miałem mało na grę więc “zamrażałem” aplikacje systemowe aplikacją ROOT Uninstaller Pro, po wyłączeniu tych, które uznałem za śmietnik wyszedłem z apki i miałem czarny ekran. Mogłem zablokować i odblokować normalnie telefon ale po odblokowywaniu cały czas świecił mi się czarny ekran, wyłączyłem telefon żeby to naprawić ale przy włączaniu ponownie telefonu cały czas mam włączone logo samsunga i tak w nieskończoność nie chce mi się włączyć do normalnego interfejsu. W internecie pisali że to stan bootloop. 

Można to naprawić robiąc hard reset ale najpierw chcę zrobić ten backup danych, chodzi mi o zdjęcia i filmiki. Można to jakoś zrobić z poziomu komputera? Proszę o szybką pomoc.

Wchodzisz do recovery z jego poziomu robisz backup później formatujesz partycje data oraz cache. Ale obawiam się że w twoim przypadku ratuje cię tylko wgrywanie oprogramowania od nowa. Po więcej informacji (co to recovery i jak je włączyć) zapraszam do wujka google.

Wgrałem CWM zrobiłem backup ale są tam jakieś małe pliki i kilka paczek ale brak zdjęć i filmików. 

Spróbuj użyć tego http://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/tool-cwm-nandbackup-file-extractor-img-t2942712

Zrobiłem już hard reset i jest okej. Do zamknięcia.