Telefon sam wysyła wiadomosc za 0.29 gr - Samsung A32 5G

Dzień dobry, kupilem Samsunga A32 5G, telefon wysyła co jakies 1-2 msc wiadomosc na numer 519 071 001, według tego bełkotu który przeczytałem w internecie:

To „jest to normalne” i ‚Google tak se może robic” i pod artykułem nie ma kompletnie żadnego wyjaśnienia jak tego uniknąć po za masą genialnych, typowo polskich porad typu „kup se pan nokie 3310 to były czasy panie”. Nie jestem ekspertem w androidzie ale w żadnym iphonie który posiadałem w życiu takie zjawisko nigdy nie wystąpło. Czy zna ktoś jakiś sposób jak to wyłączyć, jak odinstalować/zmienić/zablokować to ? Sposób może byc dowolny, może być nawet przez jakieś narzędzia deweloperskie jakoś to ogarne, najważniejsze tylko, żeby telefon nie wysyłał sobie wiadomosci za 30 groszy kiedy chce. Proszę o pomoc
Pozdrawiam

A konkretnie

Użytkownicy konta Google, którzy nie chcą dostawać podobnych wiadomości w przyszłości, mogą z nich zrezygnować . Jak podaje firma, w tym celu należy zajrzeć do ustawień konta Google w smartfonie i dotrzeć do szczegółów numeru telefonu urządzenia. Z tego miejsca można zmienić metodę weryfikacji konta.

Tutaj piszą o innych numerach, ale może chodzić o to samo:

https://niebezpiecznik.pl/post/twoj-telefon-sam-wyslal-sms-na-numer-732232988/