Telefon się nie uruchamia (ładuje)

Hej

Postanowiłem zrobić root’a mojego telefonu. Jest to samsung galaxy j7 2017 sm-j730f. Zrobiłem root’a i był napis “failed” ,teraz telefon został w trybie download mode i nie wiem co robić dlatego się zwracam do was.Proszę o szybką pomoc!

chyba trzeba ustawić do fabrycznego trzema przyciskami…

Jeżeli chodzi o volume up+home+power to nie działa. Możesz mi wyjaśnić jakie przyciski?

poczekaj coś znajdę na DP

Super ,czekam.

zobacz

jest takie coś

Przepraszam, że co? Rootowanie Samsunga i oprogramowanie LG?? :smirk:

1 polubienie

Kolega tak mi polecił w sumie od początku czułem ,że to nie ma sensu.

Po pierwsze. Przytrzymaj przyciski power i vol+ albo vol- przez ok.10 sekund. Przy którejś z kombinacji powinien się zresetować. Po drugie. Tutaj masz link z instrukcją jak to powinno być wykonane.

No to niech kolega teraz zapłaci Ci za serwis.

Ps. Jest taki dobry stary forumowy zwyczaj niepisania o pomoc na pw.
Nie pomagam na pw.
Jeśli trzeba i mogę, pomagam tylko tu w wątkach na forum.

Nooo i jeszcze mu dał mojego starego tutka :stuck_out_tongue: z tego, co widzę na skrinie. Boooszzz…

Ps. I błagam nie podawaj laikom takich metod rootowania, jak ta z xda!

Temat do zamknięcia.
Autor napisał mi na pw, że udało mu się odratować sprzęt.

1 polubienie

???co

Problem fakt naprawiłem ,lecz mam nowy…
Po wgraniu nowego twrp wszystko zrobiłem ,postanowiłem dodać więcej ramu do telefonu.Zrobiłem to ,następnie postanowiłem odinstalować śmieciowate aplikację takie jak muzyka google play czy ondervie no i microsoft powerpoint ,zrobiłem to programem titanium backup ,pojawiła się informacja “TouchWiz” czy coś takiego przestała działać no i dziwna rzecz się stała z ekranem ,było widać sam pulpit bez niczego ,zresetowałem telefon no i teraz już od jakieś 30 minut czekam aż się zrestartuje ,cały czas jest ekran ładowania z napisem “Samsung galaxy J7 Powered by android”! Proszę o pomoc ,btw próbowałem od nowa wgrywać twrp odinem ,udało się uruchomiłem program no i dałem wipe cache i dałem rebot system now i nadal to jest.
P.S Zainstalowałem na nowo z twrp supersu i nadal nic.
Edit. Pomogło ponowne wgranie systemu orginalnego.

Doczytaj do końca wątek, który Ci dał sworosław, zanim upier***sz głupią zabawą ten telefon całkowicie!

Tego fonika nie da się nijak BEZPIECZNIE zrootować na dzień dzisiejszy. Kropka.
Istniejący root rozwala w nim kilka rzeczy, które są potrzebne, między innymi Knox’a, TW i parę innych… powodując masę błędów oraz problemów.

A w ogóle to się przestań bawić czymś o czym nie masz pojęcia. Bo potem jest zawracanie tyłka na forum.

1 polubienie

Nie rozumiem co mam teraz zrobić?Root’a wgrałem z innego poradnika.

Nic.

I co mogę teraz zrobić żeby zwiększyć wydajność telefonu bo podobno jest dużo metod

Większość tych metod działa tylko na wybranych modelach, albo nie działa w ogóle. Skończy się tak że złapiesz bootloopa, bo skrypt który zaflashujesz nie będzie działać z twoim kernelem, albo czegoś nie doczytasz ważnego, jak np. to że większość postów na XDA dotyczy chyba wersji twojego telefonu z 2015, a Ty masz 2017.