Telefon służbowy do 500zł?


(system) #1

Cześć! Wypadłem z obiegu i nie wiem co teraz jest na rynku, sam mam KU990, ale muszę mieć coś do pracy. Cena max to 492zł.

Najważniejsze wymagania to wysoka jakość rozmów, czas pracy na baterii i wygoda pisania SMSów, Wi-Fi i może być GPS.. Nie potrzebuję aparatu, mp3, radia etc.

W pracy polecają Nokię 500, ja jeszcze znalazłem BlackBerry 8900 Curve i Samsung Solid. Może jeszcze Wy mi coś doradzicie, bo jak wejdę na Allegro, zaznaczę w filtrach co mnie interesuje to i tak zostaje kilkaset telefonów do przejrzenia. Warunki absolutnie do spełnienia: nowy, gwarancja, fvat (tylko sklep).


(system) #2

Nokii 500 nie bierz, z nią jest taka zajafka jak kiedyś z Avillą. Polecam Ci Nokię E52.


(mawro2) #3

Ja polecę Nokię E72 bardzo fajny telefon przy dużej ilości smsów oraz częstych rozmowach potrafił wytrzymać mi prawie tydzień co do pisania smsów kwestia gustu, mi pisało się dobrze na tej qwerty ale zależy kto jak lubi i jakie ma palce.

Może mały ekran do nawigacji ale ja dawałem rade.

Za tą cenę dostanie się na pewno używany co do nowego trzeba dobrze poszukać.


(Hitm3n) #4

Jeśli może być dotykowy, to polecę LG GT 540 Swift.

A z tego, co już wyżej podano - Nokia E52 będzie idealnym wyborem ;-). Bateria trzyma bardzo długo, a telefon jest też wytrzymały.


(system) #5

Dzięki, lecę popatrzeć na Allegro na to co podaliście :slight_smile:

Dodane 15.09.2012 (So) 15:34

Hej. Wiem, że odkopuję temat…

Telefon mam już jakiś czas, dostałem w końcu Motorolę Defy Mini. Android i wszystkie jego plusy, bateria trzyma do 2 dni na luzie, a używam trochę nawigacji, dużo internetu, czasem jakaś gra + smsy i rozmowy (tel włączony 24 na dobę z wifi). Chyba niezły wynik jak na andka. Do tego odporny na kurz i wilgoć + gorilla glass. Jedynie dzwonki ma ciche, i nie powtarza sygnału SMS dopóki nie odbiorę, ale to mój pierwszy andek i pewnie dojdę do tego jak to ustawić :slight_smile: Jeszcze raz dzięki za pomoc i jako telefon do 500zł Motorolę Defy Mini chyba mogę polecić jako całkiem fajny :wink: