Telefon Sony Ericsson C905 - co o nim sądzicie?

Cześć. Co sądzicie o telefonie SE C905? Czy opłaca się go kupić? Czy jest możliwość wgrania do niego nawigacji Garmin?

Niestety, Garmina do niego nie wgrasz. Ten telefon nie ma systemu operacyjnego takiego, jak Symbian. Można co prawda wgrywać oprogramowanie Java, ale mało jest programów nawigacyjnych w Javie. Poza tym, w tego typu oprogramowaniu dochodzą koszty łączenia się z internetem przez telefon w celu pobierania map.

Sam telefon wygląda na całkiem dobry, ale na różnych forach spotkałem opinie o tym, że ma “skopany” firmware, co objawia się poprzez “zawieszanie” i zwalnianie telefonu. Ja sam zastanawiam się nad C702 - mimo, że ma gorszy aparat i innego typu obudowę, ma więcej pozytywnych opinii.

A co powiecie o E71? Czy jak w nim wgram Garmina to dopasuje się do tego nietypowego wyświetlacza? Potrzebuję tel. do 900zł. Musi mieć A-GPS, WiFi, min. 3.2MPx aparat, min. 2.4" wyświetlacz. Na pewno zaletą jest ogromna bateria 1500MHz. :slight_smile:

bez problemu, obsługuje landscape, na N95 widziałem :stuck_out_tongue: tylko E71 ma trochę za mały ekranik do nawigacji no nie?

hmm w E71 chyba jest taki sam wyświetlacz jak w N95 w landscape? A może się mylę #-o

raczej się mylisz bo E61 ma 2,8cala a E71 jest sporo mniejsza niż E61 i E71 ma mniejszy ekran niż E61

chyba że chodzi ci o zwykłą, starą N95 to wtedy może i masz rację :slight_smile:

E61 może i ma większy wyświetlacz ale jest o dużo większa od E71 i nie ma aparatu, a mnie czasami się przydaje żeby zrobić szybkie foto. E71 fantastycznie wygląda, nie przypomina tak bardzo kalkulatora jak to jest w przypadku E61 :slight_smile: Na 95% jestem już zdecydowany na E71

zawsze jest jeszcze E61i :smiley: ona ma chyba 2MPx ale i tak ma mniejszy ekran niż E61 (ale większy niż E71)

to kupuj E71, najwyżej zmienisz :stuck_out_tongue: