Telefon Sony Ericsson C905 - co o nim sądzicie?

(Krzysztofnawrot) #1

Cześć. Co sądzicie o telefonie SE C905? Czy opłaca się go kupić? Czy jest możliwość wgrania do niego nawigacji Garmin?

(jaru_r) #2

Niestety, Garmina do niego nie wgrasz. Ten telefon nie ma systemu operacyjnego takiego, jak Symbian. Można co prawda wgrywać oprogramowanie Java, ale mało jest programów nawigacyjnych w Javie. Poza tym, w tego typu oprogramowaniu dochodzą koszty łączenia się z internetem przez telefon w celu pobierania map.

Sam telefon wygląda na całkiem dobry, ale na różnych forach spotkałem opinie o tym, że ma "skopany" firmware, co objawia się poprzez "zawieszanie" i zwalnianie telefonu. Ja sam zastanawiam się nad C702 - mimo, że ma gorszy aparat i innego typu obudowę, ma więcej pozytywnych opinii.

(Krzysztofnawrot) #3

A co powiecie o E71? Czy jak w nim wgram Garmina to dopasuje się do tego nietypowego wyświetlacza? Potrzebuję tel. do 900zł. Musi mieć A-GPS, WiFi, min. 3.2MPx aparat, min. 2.4" wyświetlacz. Na pewno zaletą jest ogromna bateria 1500MHz. :slight_smile:

(klopas) #4

bez problemu, obsługuje landscape, na N95 widziałem :stuck_out_tongue: tylko E71 ma trochę za mały ekranik do nawigacji no nie?

(Krzysztofnawrot) #5

hmm w E71 chyba jest taki sam wyświetlacz jak w N95 w landscape? A może się mylę #-o

(klopas) #6

raczej się mylisz bo E61 ma 2,8cala a E71 jest sporo mniejsza niż E61 i E71 ma mniejszy ekran niż E61

chyba że chodzi ci o zwykłą, starą N95 to wtedy może i masz rację :slight_smile:

(Krzysztofnawrot) #7

E61 może i ma większy wyświetlacz ale jest o dużo większa od E71 i nie ma aparatu, a mnie czasami się przydaje żeby zrobić szybkie foto. E71 fantastycznie wygląda, nie przypomina tak bardzo kalkulatora jak to jest w przypadku E61 :slight_smile: Na 95% jestem już zdecydowany na E71

(klopas) #8

zawsze jest jeszcze E61i :smiley: ona ma chyba 2MPx ale i tak ma mniejszy ekran niż E61 (ale większy niż E71)

to kupuj E71, najwyżej zmienisz :stuck_out_tongue: