Telefon Toshiba

Witam… Ostatnio wpadl mi w oko tani telefonik Toshiba G500. Chcialbym sie was spytac co o nim myslicie ?.. Pozdrawiam i przepraszam ze nie uzywam polskich znakow.

Właśnie leży taki na moim biurku. Nie mój, kolegi. A co chcesz dokładnie o nim wiedzieć? Ogólnie telefonik bardzo fajny, z dużą ilością funkcji i możliwościami.

:smiley: A co chcesz dokładnie o nim wiedzieć?

Jest chyba troche gruby ? Glownie moja uwage zwraca w telefonach funkacja WiFi

Wydaje się taki trochę grubszy niż inne ale jak go weźmiesz do dłoni to tego już nie czujesz, pewnie leży w dłoni.

Owszem telefon posiada moduł wi-fi, który moim zdaniem sprawuje się wyśmienicie. Serfowanie po necie staje się dzięki niemu przyjemnoscią. Szybko odnalazł moją sieć i po krótkiej konfiguracji połączyłem się z netem. I najważniejsze ani razu mi się nie rozłączył z niewiadomych przyczyn jak to ma miejsce w innych telefonach… no chyba że stracimy zasięg :smiley:

Czyli jest godny ceny nawed z 2 cm ? :smiley:

Tej ceny to na pewno, w końcu otrzymujemy telefon z WM5, wi-fi i innymi mobilnymi funkcjami, w końcu to smartphone. Tylko trzeba się liczyć z tym, że tutaj bateria długo nie potrzyma, ale na moim testowaniu dała rade 3 dni a trochę się bawiłem nią :smiley: :smiley: :smiley:

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

Podobała mi się ta Tośka ale dowiedziałem się że nie zdejmuje się z niej simlocka (tak powiedział znajomy z serwisu) więc dla mnie odpadła bo na Allegro były same z Play’a. Ogólnie radzę Ci pozbierać trochę kaski i kupić Tośkę G900. Wyświetlacz 480X800, 520 MHz procesor, 128 MB ram, wifi, qwerty, WM 6, Host USB (podłączasz peryferia - Pendrive, klawiaturę USB itp.)

http://www.allegro.pl/item419438153_nowa_toshiba_g900_bez_simlocka_gwarancja_.html

Fajna jest tam opcja czytnika linii papilarnych…

Do każdego palca można przypisać jakąś opcje…

Tzn. do prawego kciuka przypicujesz np.Automape skanujesz i masz automape.

Szybki dostęp.

Nawed fajny telefonik