Telefon w erze na abonament który?

Witam, wacham sie przed wyborem sony ericssona w200i i samsunga e250 który wybrać bo już kompletnie nie wiem abonament będę miał na 3 lata za 20zł bo na 40zł mnie yhy nie stać proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam wszystkich. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Złączono Posta : 16.06.2007 (Sob) 20:28

Bardzo proszę o szybką odpowiedż prosze

jak dla mnie w200 lepszy niedosć żę SE to i ma złącze kart pamięci i 128MB w standardzie wielki plus a na dodatek o niebo lepsze menu i wygląd przedewszystkim od e250

SE to i ma złącze kart pamięci napisał:heezootoo przecież samsung też ma złącze kart pamięci. :stuck_out_tongue:

sory ale nie wiedziałem że ma

nie ma za co ja tylko chciałem poprawić jakby ktoś przyszedł na forum i by miał ten sam problem to by sie mógł pomylić na prawdę nic sie nie stało.Mam jeszcze jedno pytanko mój brat chce wiedzieć czy jak weźmie telefon w mixie w erze na 3 latka czy jak będą jakieś promocje np. że do wybranego numeru dzwonimy za 10gr czy on też może z tego skorzystać czy nie? :eating: tą ikonkę tak dałem bo mi sie spodobała nie wińcie mnie za to.

jak sobie wykupi to będzie mieć chyba że mu w prezęcie dadzą na początek albo na przedłużenie umowy ale to zapewne na pół roku. Nie jestem w erze i nigdy nie byłem nie wiem dokładnie jak tam jest. Preferuje Orange i z usług tej sieci korzystam

nie obraź sie heezootoo ale w orange jest drogo szczególnie telefony komórkowe.

telefony drogie fakt ale ja już jestem 8 rok w orange i mam duże zniżki

Ale ja i mój brat chcemy wyrwać telefoniki jak najtaniej moja mama jest w erze i ma że do wybranego numeru dzwoni za 5 gr.

FAjny tel ten sony ericssona w200i i abonament 3 lata za 20zł w tym jakies minuty i smsy a czy w erze jest ten internet za 1zł co tydzień??

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 11:56

Ale za tel musisz zapłacić

Propozycja dla oszczędnych 299,00 zł Abonament 20,00 zł

nie propozycja dla oszczędnych na 3 lata jest tel za 199zł a nie za 299