Telefon w erze na abonament za 200zł

(Julek94) #1

zamierzam zakupić telefon! w grę wchodzi tylko era i abonament za 40 zł(nowa era 40) mam na telefon ok 200 zł i potrzebuje dwóch modeli telefonu prosty oraz z bajerami(wybiorę jeden)! nie orientuje sie ostatnio w kwestii telefonów dlatego pytam co sie bardziej opłaca. Preferuje se ale może lg albo nokia z symbianem byłaby lepsza? telefon ma służyć do dzwonienia grania pisania sms czasami jakieś radio, ma być mało awaryjny dodam że abonament na 24 miesiące ! Ciekawym rozwiązaniem wydaje mi sie SE K770I co o nim sądzicie? nie nastawiam się na konkretną marke zależ mi na jakości nie na firmie... proszę o porady

http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/docume ... lefony.pdf

(jaru_r) #2

Jako aktualny abonent ery dobrze Ci radzę zastanowić się nad innymi operatorami. Co do telefonu, to ten k770i prezentuje się całkiem przyzwoicie. Nic lepszego do 200zł tam nie widzę.

(Julek94) #3

sieci nie zmienię bo po co mi super telefon z plusa jak nie będzie miał zasiegu?

(Purtas 00) #4

Jak nie będziesz miał zasięgu ? to gdzie ty mieszkasz ? u mnie w małym miasteczku na wet iplus chodzi.

(Julek94) #5

zwyczajnie! mieszkam w takim miejscu że ma tylko era a wyje 100m i wszystko ma na maxa ale co poradzisz? musi być ta era