Telefon w erze na abonament za 200zł

zamierzam zakupić telefon! w grę wchodzi tylko era i abonament za 40 zł(nowa era 40) mam na telefon ok 200 zł i potrzebuje dwóch modeli telefonu prosty oraz z bajerami(wybiorę jeden)! nie orientuje sie ostatnio w kwestii telefonów dlatego pytam co sie bardziej opłaca. Preferuje se ale może lg albo nokia z symbianem byłaby lepsza? telefon ma służyć do dzwonienia grania pisania sms czasami jakieś radio, ma być mało awaryjny dodam że abonament na 24 miesiące ! Ciekawym rozwiązaniem wydaje mi sie SE K770I co o nim sądzicie? nie nastawiam się na konkretną marke zależ mi na jakości nie na firmie… proszę o porady

http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/docume … lefony.pdf

Jako aktualny abonent ery dobrze Ci radzę zastanowić się nad innymi operatorami. Co do telefonu, to ten k770i prezentuje się całkiem przyzwoicie. Nic lepszego do 200zł tam nie widzę.

sieci nie zmienię bo po co mi super telefon z plusa jak nie będzie miał zasiegu?

Jak nie będziesz miał zasięgu ? to gdzie ty mieszkasz ? u mnie w małym miasteczku na wet iplus chodzi.

zwyczajnie! mieszkam w takim miejscu że ma tylko era a wyje 100m i wszystko ma na maxa ale co poradzisz? musi być ta era