Telefon w Erze za złotówkę

Witam. poszukuję dobrego telefonu w Erze przy abonamencie 45 zł. Musi być za 1 zł. Najlepiej gdyby miał sporo funkcji :slight_smile:

a nad czym się zastanawiałeś? podaj kilka modeli co Ciebie zainteresowały, a coś wybierzemy :slight_smile:

SE K510i, SE Z300i/W300i, Nokia 6070, Samsung E250 lub ewentualnie dziadostwo Motke V3.

Za 1zł dużo nie znajdziesz. W plusie chyba tańsze są telefony wiesz? A najlepszym wyjściem by było w Play’u Samsunga Z400i (2mpx, 256tys kolorow, slider) przy abonamencie wakacyjnym za 30zł lub 50zł jest za 1/49zl a jest najlepszy z wymienionych.

:smiley:

:x tylko nie to

najgorsze co może być… SE k510i to nie wypał zaraz po K300

motka… n/c xD

no nie powiedział bym. oby dwa są ok ale mają mało pamięci . pozatym tylko zalety

a ja bym powiedział… kolega miał k300i… zrył mu sie po 6 miesiącach przesiadł się na k510i… to samo… teraz jakaś nokia z serii N i jest zadowolony :slight_smile: w k510i niby jest 262tys kolorów a wygląda na 65tyś, aparat niby 1,3 mpx a nie wygląda… lepiej będize wziąć samsunga albo SE Wxxx

Ja osobiście bym nie brał K510i ani K300/K310i bo też uważam, że są to niewypały. W reklamie się podniecają PSTRYK PSTRYK PSTRYK rób zdjęcia i filmy jak na tym telefonie nawet za bardzo nie widać co jest na wyświetlaczu i w ogóle jest taki mało wyraźny a co do jakości filmów i zdjęć chyba nie muszę mówić… Ale skoro telefon ma być za 1zł to byłby to dobry wybór.

już lepiej samsunga ze zwykłym VGA

albo te dwa SE co marus005 podał W albo Z ze zwykłym VGA… i będize lepiej niż k510i…

Zaintrygowałeś mnie tym abonamentem wakacyjnyw Play. Mów dalej.

Szkoda tylko, że w mojej miejscowości nie ma salonów Play :slight_smile:

Aha :slight_smile: Era ma tańsze telefony i lepszy zasięg (u mnie)

W Erze przy ofercie Jedyna Taka Oferta (120 min do wszystkich lub 300 do Ery) najbardziej się opłaca wziąć Samsunga E250 za 1zł

Popieram :slight_smile: To ma być telefon dla mamy :slight_smile: No, ale co z tym abonamentem wakacyjnym w PLAY !!

play jak narazie ma zasięg taki sobie… np. u mnie kolega kupił starter Play tak dla zobaczenia jak to działa itp… to nawet w centrum zasięgu nie było… lepiej pozostać narazie w ‘‘większych’’ sieciach Era, Plus, Orange :slight_smile: a jak się Play rozwinie to rozważać decyzje o zmianie sieci :wink:

Tutaj http://www.telix.pl/artykul/play-lajt-%E2%80%93-nowy-wakacyjny-abonament-dla-klientow-play-3,18197.html

masz opisane co i jak jeśli chodzi o ofertę “wakacyjną lajt” a co do tego samsunga to poszukam zaraz to Ci powiem ile kosztuje :slight_smile:

Play ma dobry zasięg… mam playa i jestem zadowolony. Mapa zasięgu poniżej.

http://web.playmobile.pl/opencms/export/pl/informacje/zasieg/

Co do samsunga E250 to jest fajny, ładny ale ma słabe funkcje taki podstawowy telefon. Skoro dla mamy to może być :slight_smile:

Poza tym Play ma najniższe stawki minuta 49groszy i sms/mms 15 groszy :slight_smile:

Intrygujące mów dalej :twisted:

Złączono Posta : 20.06.2007 (Sro) 16:18

No :slight_smile: Play idzie na nadajnikach Plusa :slight_smile: Może być wszystko oprócz Orange. Kłamią, mają fatalny zasięg i obsługa niemiła :slight_smile:

marus005 masz dobry zasięg bo w Warszawie :wink: wiesz duże miasto itp. a u mnie Play ma problemy :slight_smile: ale i tak inferno zrobi co zechce :slight_smile: a Samsung jest spoko :slight_smile:

popieram !!

Tak, ale ja myślę z tym Z400 dla siebie :slight_smile: :twisted:

Mam:

http://web.playmobile.pl/opencms/export … efonow.pdf

Samsung Z-400 kosztuje 99zł to jednak trochę za dużo ale telefon wyższej klasy już… (abonament 30zł) przy 50zł/miesiąc kosztuje 49zł. Jest jeszcze LG KU311 również dobry telefon (videorozmowy, 1,3mpx) przy ab 30zł/miesiąc za 49zł i przy abonamencie 50zł/miesiąc 1zł.

Dokładnie w Warszawie jest dobry zasięg :slight_smile: Ale jechałem z Warszawy ostatnio do Gdańska to po drodze cały czas był dobry zasięg :slight_smile:

Co do Orangutana… Też od nich uciekłem do Playa bo to takie złodziejstwo jest i w ogóle, że szkoda gadać…

Bierz Z-400 polecam go. Kolega kupił w playu właśnie (wtedy przy 50.miesiąc kosztował 20zł) i jest zadowolony.

He he :slight_smile: 99 zł by się uzbierało :slight_smile: Tylko na ile umowa ???

Niestety 24 miesiące…