Telefon w UPC czy w TP?

Witam :!: :!: :!:

Mam taki kłopot, nie wiem ktora oferta telefoniczna jest lepsza czy w UPC czy w TP. Obecnie mam w TP ale internet(10Mb/s) i kablówke mam w UPC (za te 2 rzeczy w UPC płace ok.128zł). Może ktoś ma doświadczenie związane z moim problemem i podzieli sie nim.

PS - jest mały haczyk. Chodzi o to że jak bym wziął caly pakiet w UPC (tzn.kablówka, internet, telefon) zapłacim bym 90 zł(brutto), a do tego internet z 10Mb/s zwieksza mi się do 15Mb/s. Tak jak pisałem że mam telefon TP i mam promocje dzieki ktorej płace ok. 60 zł.

![-o<

Sam musisz zdecydować,nikt nie wie ile możesz wydać miesięcznie na te rzeczy.W TP podejrzewam,że nie masz 10Mb/s,jeżeli potrzebujesz tak szybkiego internetu to wziąłbym UPC.Ja obecnie korzystam z usług UPC i jestem zadowolony.Co do zwiększenia szybkości internetu to pamiętaj,że dotyczy ona tylko osób,które mają podpisane umowy na czas nieokreślony.

Tak ale nie do końca bo internet można także przyspieszyć rozszerzając zamówione usługi czyli jeżeli weźmie dodatkowo telefon w upc którego z tego co rozumiem w tej chwili nie posiada to jednocześnie zwiększy mu się prędkość internetu do aktualnych 15mb/s.

Informacja w 100% pewna i sprawdzona ;]

Apropo telefonu w upc… nie jest on zły lecz niestety pod względem jakości głosu bardziej przypomina rozmowę przez internet niż przez telefon ;D

Również jestem za upc daleko odbiega ofertą od tpsy

No też mi się wydaje że jakościowo chyba stacjonarka w tp lepsza, ale w sumie Twoja decyzja, zależy co dla Ciebie ważniejsze…A jaki net masz od tp?

Ja polecam UPC… od lat korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem…Obecnie posiadam internet,kablówkę,telefon i jestem zadowolony… :wink:

ja mam w upc telefon i net. Jestem zadowolony.

Nie wiem co wy mówicie z jakością rozmów przez telefon… Ja nie odczułem różnicy w jakości rozmów przez telefon jak przeszedłem z tp do upc.

Hmmmmmmm może macie dziadowskie telefony xD

Jak najbardziej polecam upc, nie ma awarii, szybkie łącze (net) :slight_smile:

Od tp nie interesuje mnie net poniewaz sporo moich kumpli ma wlasnie od nich internet i narzekaja na problemy ,np. koledze w grze z dnia na dzien z nieokreślonych przyczyn podskoczył ping o ok 20.

Ja mam telefon w upc i tpsa i podłączając ten sam telefon pod jedno i drugie widać różnicę ;] Choć fakt że pewnie większość ludzi jej nie zauważy ;]

Różnice polega na dźwięku… w normalnym telefonie głos brzmi jak powinien natomiast w upc jakość niby też jest ok ale głos jest średnio naturalny wydaje się taki sam nie wiem jak to określić… cyfrowy, sztuczny itp…ale tak jak pisałem wyżej jestem mocno wyczulony na jakość dźwięku ;D

Osobiście także polecam upc… na pewno oferując dużo lepszą ofertę internetu ;] za 89zł mamy 15mb/s bez żadnych limitów, za 120zł 30mb/s ;] plus całkiem niezła oferta cyfrowa ;] dekoder hd plus kanały hd nadawane w całkiem przyzwoitej jakości ;] dużo lepszej niż w tv “n” gdzie kanały hd z miesiąca na miesiąc mają coraz gorszą jakość choć brakuje trochę w upc kanału discovery hd :confused: