Telefon z 2gb ram

Od ilu złotych mogę kupić jakiś telefon z 2gb ram ? Mój ma obecnie 1gb i to za mało a gram w mobile legends i wywala mnie na pulpit … Chciałbym jakiś w miare dobry telefon do gier kupić i w miarę tanio, może macie jakieś propozycję ?

Podaj maksymalną cenę jaką możesz wydać,a druga sprawa ma być to nówka smartfon ?

Nie musi być nowy , używany też może być. 500 zł

Huawei P9 Lite 2017 ? Ktoś ma inne propozycje ?

Ja bym dołorzył tą stówę i szukał czegoś od Xiaomi. Na przykład:


Możesz też sprawdzić:

Huawei P9 Lite 2017 też będzie OK, ale ten Redmi ma więcej Ramu (4gb vs. 3GB).

Ja bym też troszeczę dorzucił i np. Xiaomi Redmi Note 3 (Qualcomm).
Posiadam od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony.

Długo Ci trzyma bateria jak grasz długo ?

Xiaomi redim 5 32 gb bym kupił ale lepiej na allegro czy na tym ceneo kupować?

Xiaomi Redmi Note 3 - W necie piszą, że jednym bateria daje radę ponad 7h a innym 3:30h więc… No.

Jest ponodź jakiś kernel, który pozwala nawet na ponad 11h zabawy smartfonem, ale jaka jest prawda…

Jestem zdecydowany i biorę xiaomi redim 5 32gb

albo 4a jak chcesz za grosze fatycznie


chociaż warto dopłacić moim zdaniem

Ten ma mniej ramu i procka xiaomi redim 5 ma 3 gb ram 8x1,8ghz to taki mi starczy

Inną opcją tańszą i ciekawą byłby Redmi 4x. 3GB ram, wyśiwetlacz 5" przy baterii 4100mAh długo będize wytrzymywał.

Xiaomi fajne telefony szybki + dobra bateria :slight_smile:

Do tej kwoty a nawet poniżej spokojnie wyłapiesz Xiaomi 4X dostępny np. w sferisie. Istnieje kilka opcji wiec trzeba zwrócić uwagę przed zakupem - 3GB w zupełności wystarczą. Telefon działa płynnie i nie powinno być problemu z wydajnością.

Ponoć prawda jest zawsze jedna…

1 polubienie

Tak jedna i tylko jedna, a mianoweiucie tą prawdą jest sposób używania telefonu. Jakby taki Kernel istniał, to by pewnie baaardzo mocno obniżył taktowania CPU, bo co innego może zrobić?

Bardzo dobry wybór, wydaje mi się że samemu doszedłeś do trafnego wniosku - 2GB to za jakiś czas będzie trochę mało, tak, jak aktualnie nie wystarcza Ci 1 GB. Tym bardziej, że dopłata z jaką musisz się liczyć nie powinna przekroczyć 100 zł. Zacznij od ceneo u pewnych sprzedawców z dystrybucji europejskiej - proline, sferis.