Telefon z Androidem czy tablet? Co wygodniejsze?

Ja na twoim miejscu bym wziął Ainol Elf II, albo Aurore II z rewelacyjnym ekranem IPS bez efektu widma z bardzo dobrymi kontami widzenia oraz przykładową taką klawiaturę:

http://allegro.pl/7-etui-klawiatura-roz … 10941.html

Testowałem podobną tylko chyba o ile pamiętam od Tracera. X-Kom chyba w następnym tygodniu już wprowadza je do sprzedaży. Brakuje tylko rzetelnych recenzji do tych tabletów bo aktualne były wykonywane pod niższym numerkiem softa gdzie było parę niedoróbek.

Tylko wiesz, Ainol to 500zł a Aurora to 700zł a mój budżet to był max. 650zł (w tym telefon) więc trzeba iść na jakieś kompromisy.

Myślę, że jeśli robi się tylko notatki czy czasem zagra w jakąś gierkę to te kąty widzenia nie są aż tak istotne. Grunt żeby było coś widać, filmów i tak nie oglądam.

Fajne jest to etui z klawiaturą, 52zł a jakie usprawnienie! Na pewno takie kupie.

Specyfikacja specyfikacją, a ja używałem tej Nokii właśnie z Belle (oczywiście oficjalnym) i uwierz mi, że mocno się zawiedziesz tą specyfikacją. Natomiast wszelkie inne funkcje tego telefonu zasługują na pochwałę.

Na pewno wygodniejszy jest tablet. Zwłaszcza Asus Transformer, jeżeli dodać do niego klawiaturę. Tyle że za 650zł to on nie jest. Ogólnie nie jestem przekonany do tanich tabletów, ale cóż - Twój wybór.

Przedwczoraj wszystkie zamówione rzeczy przyszły i już się nimi trochę pobawiłem i skonfigurowałem pod siebie.

Nokia 500 wygląda wszystko OK, nie ma zwiech, zdjęcia są w porządku. Jak na 300zł chodzi bardzo dobrze :slight_smile:

Z tabletu też jestem zadowolony, dotyk chodzi bardzo gładko, gra się i pracuje wybornie. Sądzę, że dokonałem dobrego wyboru :slight_smile:

Witam Też rozmyślam nad kupnem TABLETA i patrzyłem na porównanie czy smartfon czy tablet. tobie doradził bym tableta chodź już dawno po temacie za pewne do dobrze dobranego tableta takiego jak ja uważam teraz to koszt 650zł max masz w nim wbudowany modem 3G slot na kartę sim więc możesz dzwonić i sms’ować do woli duży w miarę wyświetlacz bo 7 cali pojemnościowy 1,2 Ghz procek 1G ramu powiadasz że nie lubisz dźwigać z byt dużo to możesz mieć samego tableta i klawiaturkę dotykową ale jeżeli chciał byś mieć wygodę w pisaniu zawsze możesz podpiąć klawiaturę która się mieści razem z tabletem w futerale :slight_smile: nie rysujesz w tedy wyświetlacza :slight_smile: