Telefon z androidem do 1000 zł?

(Majkell17) #1

Jaki dotykowy telefon z androidem byście polecili mi do kwoty 800-900 zł? Coś z własnego użytku, doświadczenia?

(system) #2

Ja polecam Neo V, całkiem fajnie się sprawuje, ma aktualizacje do ICSa - ogólnie nie mogę narzekać.

Jedyne z czym trzeba się pogodzić to z pokrowcem od nowości bo łapie rysy na tylnej klapce.

(Mutant5) #3

To już prędzej brałbym Samsunga Galaxy S, który bije ją pod każdym względem. Jest wydajniejszy, posiada wyświetlacz Samoled, Gorilla Glass i pojemną baterię.

Sam go miałem i z czystym sercem polecę każdemu użytkownikowi, posiada duże wsparcie nieoficjalne dlatego już dawno sprawny ICS jest na niego dostępny.

(jas_fasola) #4

Też polecę bardziej SGSa niż Neo V. Mimo że oficjalnie nie ma ICSa ale nieoficjalny już jest, poza tym narazie ICSa bym nie ładował większość użytkowników ma problemy. No i wykonanie SGS-a o wiele lepsze.

(Majkell17) #5

Właśnie nad tym Galaxy S się zastanawiałem.. a nie lepsze jest od niego Galaxy S+?

(folusek) #6

Z tego co wiem to jednak sgs i9000 jest lepszy niz ten z plusem . Ten plus ma bardzo slabe wsparcie..

A wlasnie samsung udostepnia oficjalnie Volume pack który zmieni sie sgs w takiego niby ICS lepsze to niz wcale no i oficjalnie takze ja bym bral i9000

(Mutant5) #7

Lepszy jest. Ma procek wolniejszy w Ghz za to Hummingbird jest ponoć lepszy wydajnościowo co stawia te procki na w miare równym poziomie(minimalnie lepszy jest Snapdragon). Za to PowerSvgx540 w SGS jest o wiele wydajniejsze od Adreno 205 w SGS+(montowane jest np. w Galaxy Nexusie, Iphone 4).

Bierz SGS, w tej cenie nie ma lepszego wyboru chyba, że interesuję Cię Windows Phone.

(system) #8

SGS ew. jeszcze jakiś HTC.

(Locan96) #9

Ja również polecam Galaxy, ale również fajnym smartphonem jest HTC Desire Z, ze względu na sprzętową klawiaturę :smiley:

(Majkell17) #10

Postanowiłem poszerzyć zakres cenowy poszukiwanego przeze mnie telefonu. Jestem w stanie wydać 1000 zł - jakieś lepsze niż uprzednio propozycje mielibyście dla mnie? Z góry dzięki!

(Pawbrotm) #11

Może HTC Sensation - na Allegro da się już go zdobyć do 1000 zł. Ma lepsze parametry od SGS - dwurdzeniowy procesor, GPU Adreno 220, ekran QHD, lepszą jakość wykonania i materiały. Ewentualnie możesz próbować polować na SGS2 - ogólnie jest najlepszy. Możesz też poczekać na premierę SGS3 - wtedy ceny dwójki zapewne pójdą w dół.

(Majkell17) #12

Sensation i SGS2 - mówisz tutaj o używkach, tak?

(Soren) #13

W granicach tysiąca bez problemu dostaniesz LG Swift 2x (polecam, bardzo przyjemny smartfon) i LG Swift 3D (nie miałem osobiście ale pochlebne opinie). Ewentualnie możesz szukać HTC Evo 3D. Z sensation i SGS2 do 1k raczej się nie wyrobisz nawet w używkach.

Wszelkie xperie neo v, desire z, sgs1 sobie odpuść bo wydajnościowo odpadają i nie są już tak "przyszłościowe".

(DiamondBack) #14

Dla ludzi, którzy nie wyobrażają sobie telefonu bez fizycznej klawiatury (tak jak ja) to desire z nie zamieniliby go nawet na sgs2 :wink:

więc pamiętaj, że każdy ma swoje priorytety.

(Majkell17) #15

Można zamknąć, kupiłem Desire S.