Telefon z androidem do 1000 zł?

Jaki dotykowy telefon z androidem byście polecili mi do kwoty 800-900 zł? Coś z własnego użytku, doświadczenia?

Ja polecam Neo V, całkiem fajnie się sprawuje, ma aktualizacje do ICSa - ogólnie nie mogę narzekać.

Jedyne z czym trzeba się pogodzić to z pokrowcem od nowości bo łapie rysy na tylnej klapce.

To już prędzej brałbym Samsunga Galaxy S, który bije ją pod każdym względem. Jest wydajniejszy, posiada wyświetlacz Samoled, Gorilla Glass i pojemną baterię.

Sam go miałem i z czystym sercem polecę każdemu użytkownikowi, posiada duże wsparcie nieoficjalne dlatego już dawno sprawny ICS jest na niego dostępny.

Też polecę bardziej SGSa niż Neo V. Mimo że oficjalnie nie ma ICSa ale nieoficjalny już jest, poza tym narazie ICSa bym nie ładował większość użytkowników ma problemy. No i wykonanie SGS-a o wiele lepsze.

Właśnie nad tym Galaxy S się zastanawiałem… a nie lepsze jest od niego Galaxy S+?

Z tego co wiem to jednak sgs i9000 jest lepszy niz ten z plusem . Ten plus ma bardzo slabe wsparcie…

A wlasnie samsung udostepnia oficjalnie Volume pack który zmieni sie sgs w takiego niby ICS lepsze to niz wcale no i oficjalnie takze ja bym bral i9000

Lepszy jest. Ma procek wolniejszy w Ghz za to Hummingbird jest ponoć lepszy wydajnościowo co stawia te procki na w miare równym poziomie(minimalnie lepszy jest Snapdragon). Za to PowerSvgx540 w SGS jest o wiele wydajniejsze od Adreno 205 w SGS+(montowane jest np. w Galaxy Nexusie, Iphone 4).

Bierz SGS, w tej cenie nie ma lepszego wyboru chyba, że interesuję Cię Windows Phone.

SGS ew. jeszcze jakiś HTC.

Ja również polecam Galaxy, ale również fajnym smartphonem jest HTC Desire Z, ze względu na sprzętową klawiaturę :smiley:

Postanowiłem poszerzyć zakres cenowy poszukiwanego przeze mnie telefonu. Jestem w stanie wydać 1000 zł - jakieś lepsze niż uprzednio propozycje mielibyście dla mnie? Z góry dzięki!

Może HTC Sensation - na Allegro da się już go zdobyć do 1000 zł. Ma lepsze parametry od SGS - dwurdzeniowy procesor, GPU Adreno 220, ekran QHD, lepszą jakość wykonania i materiały. Ewentualnie możesz próbować polować na SGS2 - ogólnie jest najlepszy. Możesz też poczekać na premierę SGS3 - wtedy ceny dwójki zapewne pójdą w dół.

Sensation i SGS2 - mówisz tutaj o używkach, tak?

W granicach tysiąca bez problemu dostaniesz LG Swift 2x (polecam, bardzo przyjemny smartfon) i LG Swift 3D (nie miałem osobiście ale pochlebne opinie). Ewentualnie możesz szukać HTC Evo 3D. Z sensation i SGS2 do 1k raczej się nie wyrobisz nawet w używkach.

Wszelkie xperie neo v, desire z, sgs1 sobie odpuść bo wydajnościowo odpadają i nie są już tak “przyszłościowe”.

Dla ludzi, którzy nie wyobrażają sobie telefonu bez fizycznej klawiatury (tak jak ja) to desire z nie zamieniliby go nawet na sgs2 :wink:

więc pamiętaj, że każdy ma swoje priorytety.

Można zamknąć, kupiłem Desire S.