Telefon z aparatem min. 8 mpx NIE DOTYKOWY

Rozglądam się pomału za wymianą mojego SE C905 moje wymagania są jednak dość sprecyzowane. Ma mieć aparat min 8 mpx a najlepiej to wiecej :stuck_out_tongue: i nie ma być dotykowy krótko mówiąc następca C905 :d Nie chcę dotykowego ponieważ bardzo dużo pisze i potrzebuję normalnej klawiatury. Doszedłem do wniosku że nie ma chyba takich telefonów :slight_smile:

Są jeszcze telefony dotykowe z fizyczną, bardzo wygodną klawiaturą,wysuwaną z boku…

w dotykowych jest klawiatura QWERTY wiec chyba nawet lepiej by ci pasowała do pisania sms’ów, polecam coś z serii galaxy

Jeżeli byś przystał na dotykowy z fizyczną klawiaturą, biorąc pod uwagę, że cie smartfonowość bardzo Cię nie interesuje, to wydaje mi się ciekawą propozycją może być nokia e7, tylko problem może być ze zdjęciami, podobno zdjęcia robi dość dobre, jednak nie wiem, jak to w konfrontacji z twoim poprzednim telefonem wygląda

Jak C905 dobrze się sprawował to wymień C905 na C905 :wink:

apropo e7 broń Boże nie ładuj sie w symbiana… jeśli system to tylko android

Bo ? Czekam na twoje uzasadnienie.

Ja z HTC Desire przeszedłem na Nokie C7 i sobie chwale.

Tylko że w dotykowych telefonach jest ten problem że ja pracuje w miejscu gdzie jest duża wilgoć i rozkleja się warstwa dotykowa. Dlatego zależy mi by nie mial dotyku a nie chciałbym mieć gorszego aparatu niż mam teraz :smiley: ale z tego co się orientowałem to będę skazany wziąść coś dotykowego. W Androida bym się nie pakował ze względu na “losowe” aktualizacje Pozostanie mi tylko WP/ BB OS

Blackberry nie mają ogólnie dobrych apatów, chyba że wyższe modele z około 2,5 tys… Natomiast sam korzystałem trochę z BB i stwierdzam że to dość sensowne telefony.

Dodane 03.02.2012 (Pt) 11:14

np 9900

Dodane 03.02.2012 (Pt) 11:40

proponuję nokię e6

No tak masz rację przenosząc się na BB stracę na aparacie…

Bo są niestabilne i lagują nonstop, a odkąd nokia została wykupiona jakośc nokii spadła oraz awaryjność wzrosła

Awaryjność wzrosła, a przy normalnym użtkowaniu(nie wybitnie smartfonowym) spowolnienia tak bardzo nie przeszkadzają, a jeśli chodzi o awaryjność, to muszę przyznać że byłem bardzo mile zaskoczoy rok temu, kiedy oddałem telefon (nokia 5530 XM) do “nokia care”. Telefon był uszkodzony przeze mnie wybitnie (w ekranie startowym dotykowość nie działała, ekran był cały porysowany, zgubiony rysik, i z boku złamana taka zaślepka na SIM i kartę pamięci), gdy już się doczekałem na telefon od Nokii, że moja słuchawka gotowa(niestety zajęło im to dużo czasu) byłem bardzo mile zaskoczony, bo dostałem praktycznie nowy telefon, jak wyczytałem z kartki którą dostałem przy odbiorze telefonu, został wymieniony cały wyświetlacz, który był zepsuty zdecydowanie z mojej winy(uszkodzenie mechaniczne), ta połamana zaślepka na SIM została wymieniona, porysowana klapka baterii wymieniona, rysik dołączony.

Tak więc uważam że serwis Nokii(dane z przed roku) stoi na wysokim poziomie, i nie sądzę żeby inna marka tak o mnie zadbała, zwłaszcza porównując to do ZŁEGO serwisu Asusa, doświadczyłem tego przy oddawaniu mojego netbooka.

A to nie dotyczy czasem wyświetlaczy rezystancyjnych? W oporowych (używanych współcześnie) nie widzę co mogłoby się odklejać.