Telefon z dobrym głośnikiem do rozmów i aparatem, 200-300 zł

Witam :).

Chciałbym kupić nowy telefon. Najważniejszą jego cechą powinien być dobry głośnik, aby rozmówca wyraźnie słyszał drugą osobę podczas rozmowy. Telefon ma mieć normalną klawiaturę, żadnych dotykowych czy qwerty. Ma to być po prostu dobry telefon do dzwonienia i sms-owania, plus do tego powinien mieć jakiś aparat aby od czasu do czasu można było zrobić jakieś zdjęcie. Cena powinna oscylować w granicach 200-300 zł, jednak najlepiej jakby to było w pobliżu 200. Za mniej też się nie obrażę ;).

Z góry dziękuję za pomoc i czekam na propozycje.

Pozdrawiam :).

Hej.

Naprawdę ładne zdjęcia to tylko SE w tej cenie.

Znam bardzo dobrze model K800i i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.Telefon na prawdę bez wad.

http://allegro.pl/nowy-se-k800i-white-b … 12597.html

Ew troszkę mniej udany model ale z lepszym aparatem… http://allegro.pl/telefon-sony-c902-now … 61289.html

K800i > zdjęcia super,jak z cyfrówki.Bateria trzyma do 5 dni.Nic nie muli,zero zawiechy przez kilka lat jak go mam(znajomi/koledzy to samo)Głośnik ? hmm,ja nie narzekam,nie jest to najgłośniejszy telefon,po prostu normalna głośność.Proste menu.Bardzo cenie klapkę na obiektywie,nie dość że nie brudzi/rysuję się szkiełko,to masz mega szybki dostęp do aparatu.otwierasz klapkę i już możesz robić zdjęcie.Zdjęcia seryjne za co też bardzo lubię ten telefon,tzn 8zdjęć na raz można zrobić,co się często przydaje.Prawdziwa lampa błyskowa.Dużo by opowiadać,jedyną wadą są słabej jakości filmy.

Dzięki za propozycję, ale myślę, że k800i jest trochę zbyt… “wykręconym” telefonem. To ma być telefon dla trochę starszej osoby, więc ma głównie służyć do dzwonienia, pisania sms-ów, a aparat naprawdę nie musi być jakiś super jak dobra cyfrówka, ważne, żeby miał przyzwoitą rozdziałkę i robił w miarę dobre zdjęcia.

A może jakaś nokia? Z tego co wiem, to ogólnie ludzie sobie chwalą za prostotę obsługi, a i telefony nie są raczej złe?

Nokia C2-01