Telefon z dobrym organizerem i szybkim softem do 500zł

Witam!

Poszukuję telefonu z rozbudowanym organizerem i w miarę dobrym aparatem.

Ważne jest też, żeby nie mulił, oraz miał w miarę wytrzymałą baterię (telefony z baterią trzymającą średnio 2 dni - odpadają). Co do multimediów, nie będę używał go do słuchania muzyki, więc ta kwestia jest mi obojętna. Wyświetlacz, jak najbardziej może być dotykowy (chociaż w tym wypadku, dobrze byłoby, gdyby był zorientowany raczej na obsługę bez stylusa), choć nie jest to główne kryterium. Kwota, jaką jestem w stanie wydać to ± 500 zł.

dobre organizery miały nokie communicatory… lecz słabo trzymają na baterii…

symbiany i SE odpadają, WM chyba najodpowiedniejsze, zawsze można dograć jakiś super rozbudowany organizer… lecz one super baterii nie posiadają :frowning: nie wiem czy znajdziesz coś dobrego dla siebie…

A co z SE P1i? Miał ktoś z tym sprzętem styczność? Ponoć ciekawy sprzęt. Dość solidnie wykonany telefon i gabarytowo mniejszy chyba nawet nieco od Nokii N70, która na tą chwilę jest moim punktem odniesienia :slight_smile:

może i ciekawy ale teraz tak myśląc to telefony BlackBerry byłyby dla ciebie dobre… sprawdź jakie modele masz do 500zł i porównaj który ciekawszy i lepszy dla ciebie

forum doradza jaki telefon możesz sobie wybrać, my ci nic nie narzucamy ale do SE już nie mam zaufania, miałem 2 SE i bardzo szybko padły… P1i mimo wszystko nie jest szybki :wink: