Telefon z dotykowym ekranem do 1 000 zł (co polecacie?)

dobrze specu którego palce nawet iPhone nie widziały (pewnie tak samo jak htc :smiley: )

miałem 2 fony z WM i iPhone je przebija jeśli chodzi o system (bo na niczym mi specjalnie innym nie zależy)

Widziały i dotykały ;]

iPhone to tylko strata pieniędzy - iPhone Classic, na który zadzwonić można i przeglądać Internet - to wszystko. W dodatku problemowy… Poza tym, autor tematu szuka telefonu z dobrym aparatem ;]…

No a HTC z 3,2 mpx robi naprawde dobre zdjęcia jak na tak mały obiektyw , niejedna lustrzanka mogła by pozazdrościć takich zdjęć.

Ja polecam iPhone’a

Nie słuchaj ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym telefonie

Iphone problemowy? GDZIE? Włączasz i używasz

A jak chcesz coś więcej z iP wycisnąć to jailbreak (trwa to 10 minut podczas których pijesz kawkę nie tykasz komputera i telefonu)

Don Pech@ miał iPhona w ręku, na wystawie Ery. Albo kolega dał mu potrzymać.

Bo żeby znać telefon to trzeba mieć go kilka tygodni.

O grach na iP, jakości muzyki i przeglądaniu internetu już nie wspomnę.

Popatrz w necie, co ludzie robią z iPhone (jak grają np)

Odradzam słuchania niekonstruktywnych wypowiedzi, opartych na plotkach i pomówieniach

Bo takie niestety królują wsród ludzi. iPhone MMSy, kopiuj-wklej, nagrywanie filmów, i mase aplikacji w AppStore ma już od dawna w standardzie

A do dzisiaj czytam komentarze, że brakuje tych rzeczy. To świadczy wyłącznie o niewiedzy.

Wiesz… Zawsze lepsze HTC z 3,2Mpix AF itp. niż iPhone ze zwykły 2Mipix aparat bez AF itd…

A lustrzanki nie wiem w jakim kontekście wymieniłeś, skoro mówi się o aparatach w telefonie, między którymi jest różnica…

Słaba ironia(?)…

2 miechy męczarni starczy -,- ?

to był sarkazm…

bez wchodzenia na appstore i bez JB i bez zaglądania na cydię i bez dostępu do wifi… zgadzam się, męczarnia bo to nudne jest… tak samo jak każdy inny fon z symbianem czy WM…

heh, a polecasz HTC z systemem Windows Mobile który w ogóle nie jest problemowy i jest szybki jak torpeda… (to był sarkazm jakby co :smiley: )

Hmm… Mój błąd… Myśląc o HTC myślę o HTC Hero, który nie jest problemowy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jak dla mnie w średnim wieku (50 lat) i w dodatku z wadą wzroku to tel powinnien mieć ogromniastą klawiature i być prosty w konstrukcji jak przysłowiowy “cep” a jednak posiadam telefon z dotykowym wyświetlaczem , windows mobile i jest to HTC diamond i nie sprawia on mi żadnych problemów ani technicznych ani użytkowych , w koncu jest to coś dla mnie co nie sprawia mi kłopotów z pisaniem sms-a. W koncu mam telefon na którym nie mogą połapać się ani moja córka i zięciu (o połowe młodsi od mnie) a tym bardziej kobita i mam święty spokój bo nikt mi w nim nie “grzebie” .

Poczekaj aż Toshiba TG01 stanieje do 1000 i ją bierz :wink: albo sprzedaj nerkę i bierz od razu :stuck_out_tongue:

Doradził bym ci 5800 xm lecz aparat 3.2

N97 hmm cena cuut za duża :smiley:

Powiedz mi jeszcze jaki system ma miec ten telefonik? czy to ma znaczenie?

WM?

Symbian?

Android?

Prowadze forum o Noki 5800 tam jest sporo tematów gdzie userzy maja identyczne problemy z wyborem dotykowca

Zapraszam http://5800.pl/ myśle ze dowiesz sie więcej od ludzi co stali na twoim miejscu… :smiley:

:smiley:

5800.pl

Axboard , WM albo Android, jakoś nie przemawia do mnie symbian :wink: