Telefon z dotykowym ekranem QWERTY i Android

Witam…

Jak w temacie… Poszukuję telefonu który będzie odpowiedni dla mnie…

Interesuje mnie telefon który będzie posiadał Android OS, pełną klawiaturę QWERTY, duży dotykowy ekran, jeśli można to odbiornik GPS…

Najlepiej jeśli będzie to telefon produkcji HTC…

Obecnie jedynymi telefonami HTC z fizyczną klawiaturą i Androidem są HTC Dream (T-Mobile G1) i nowo wydany T-Mobile MyTouch 3G Slide. Podobno HTC pracuje nad modelem zwanym HTC Vision z klawiaturą, ale póki co to są raczej plotki.

Z obecnych smartphone’ów z Androidem i klawiaturą, to chyba Motorola Milestone, albo Sony Ericsson Xperia X10.

Ja mam G1 i jestem bardzo z niego zadowolony. Wgralem Cyanogenmoda i mam androida 2.1 i działa lepiej niż soft od ery.

Więc jeżeli chcesz mieć za niewielkie pieniądze dobrego fona kup G1 i wgraj Androida 2.1

No ja też mam G1 i jak na razie to na nowym (starym) sofcie 1.6 zaczyna mnie wkurzać. Strasznie muuuuli. Chyba muszę sobie jakiegoś nieoryginalnego softa wgrać… Ale na 1.5 to działał jak marzenie. Klawiatura bardzo wygodna.

Soft od ery zawsze muli xD wgraj Cyanogenmod 5.0.8 trochę inaczej wygląda ale śmiga jak nie wiem co

Ale stracę gwarancje a mój kumpel sobie łatwo zbrickował G1 choć to było dawno, może teraz trudniej tego dokonać?

ja kupiłem na allegro już z rootem potem instalowałem system. Sam root jest troche trudniejszy ale potem system się już instaluje prawie jak zwykłą aplikacje.do roota chyb potrzebny jest telefon z windowsem.

Chyba, że działa aplikacja InstantRoot xD Na moim Hero jakoś poszło, wgrałem sobie VillainROM, ale że aktualizacja się pojawiła, a Villain jednak rzucał co jakiś czas FC, to NandRestore i mam oficjalnego Androida 2.1 :slight_smile:

A ceglenie telefonu dzieje się przy mieszaniu przy bootloaderze albo radiu, sama zmiana romu nic nie powoduje.