Telefon z GPS i WiFi n do 650zł

Witam!

Jaki polecacie telefon z GPS i WiFi o standardzie N ? Głownie na tych dwóch rzeczach zależy ale dobrze by było gdyby telefon działał płynnie, nie zawieszał się i aby była możliwość wgrywania aplikacji przydatnych. Ostatecznie może być też WiFi G ale na prawdę zależy mi na N bo daleko mam router i co za tym idzie chcę mieć dobry zasięg co ze standardem G nie jest możliwe. Telefon normalnie ma służyć do dzwonienia, pisania SMS’ów, przeglądani stron internetowych i co ważne żeby była możliwość wgrania map offline, aby nie pobierał mi opłat za nawigacje. Dobrze by było gdyby bateria przy normalnym korzystaniu czyli parę telefonów dziennie (2-3) i kilkanaście SMS’ów (10-20) starczała na jakieś 4-5dni.

Z góry dziękuję za propozycje

mati199537

PS

Dobrze by było gdyby cena była jednak niższa. Podałem maksymalna cenę, to nie oznacza, że aż tak się palę do wydawania kasy :wink:

Zasięg nie zależy od standardu sieci tylko anteny i mocy nadawania sygnału.

od standardu też. Z tego co wime standard n w pełni jest obsługiwany od minimum dwóch anten. większa ilość anten to większa przepustowośc a w testach widać w standardzie N wyraźny wzrost zasięgu.

Obawiam się, że nie znajdziesz telefonu z WiFi w standardzie N za takie pieniądze. Modele które wiem, że takowy posiadają to Nokia N8, C6, C7, E7, HTC EVO, Samsung Wave.