Telefon z mixplus'a dla wujka, wybór

elO

Wujkowi kończą się te doładowania z mix plus’a.

Poprosił mnie o wybór telefonu. Ja sam w tym obeznany nie jestem bo żadnego nie posiadam ;p

Tutaj na pewno są osoby, które są obeznane z tematem.

Więc o konkretów.

telefon musi posiadać radio, w komplecie słuchawki. Wytrzymałą baterię. hmm co tu jeszcze duży wyświetlacz, z dobrymi kolorami. Slot na karty (które są tanie;P). Przejrzyste menu, raczej chyba nie rozsuwany lecz jeżeli taki będzie najlepszy to pogadam z nim.

Więc tak wypisze Wam telefony które są za 1zł w 36 doładowań x 30zł.

1zł:

Nokia 5200

Nokia 6080

Motorola V3Edge + H505

Samsung E250+ karta pam 1GB

Sagem my511X + karta1GB

Nokia 2626

Samsung E590 + 1GB karta pam

19zł:

Samsung D900i

LG KM380 Emerald

Samsung J700

Sony Ericsson K550i

Nokia 3110, telefon EDGE, BT

Motorola W510 z kartą 1G

39zł:

Nokia 2630

69zł:

Samsung J400

No i tak wujek miał do tej pory Nokie. Lecz tutaj żadnej ciekawej nie widzę. Jaki Waszym zdaniem jest telefon godny uwagi ?

Chyba, że jest jużcoś lepszego z ciekawymi telefonami niż mix plus ?

Aha poproszę o fachowe rady.

za fajnego wyboru nie ma ale na siłe bierz k550i… chyba najlepiej się prezentuje z wszystkich…

albo d900

k550i jest lepszy od d900i…

Więc tak, za zeta tylko Nokia 5200, tam konkurencji niema.

I ja na to bym postawił, bo to tylko 1zł, Radio jak najbardziej jest, prosty w użytkowaniu, przejrzysty interfejs, dość wygodna klawiatura. A D900i ma swoje wady, dodatkowo jak to Samsung trudne poruszanie się po menu( dość skomplikowany interfejs), a K550i, ma mało wygodne klawisze, które zaczynają się po pewnym czasie przynajmniej w niektórych egzemplarzach rozchodzić i bujać.

Oczywiście D900i jak i K550i to troszkę inna liga, ale mają tylko przede wszystkim lepszy aparat foto, więc nie wiem, czy warto do tego dopłacać :expressionless:

ja mam k530i (ta sama liga co k550) a brat d900. D900 jest lepszy.

Zgadzam się z tą opinią. D900 to całkiem inna klasa telefonów niż k550. k550 to raczej telefon masowy a D900 - biznesowy. Sama jakość wykonania jest całkiem inna. Wystarczy poruszać, pościskać obudowy obu tych telefonów. Ja bym wybrał D900.

w samsungach sliderach szybko padają taśmy LCD i w ogóle samsungi są awaryjne… a patrząc inaczej to samsung robi wiele urządzeń RTV a nokia tylko telefony… nokia skupia się tylko na telefonach i są one porządne a samsung robi wszystko na raz i często idzie to na niekorzyść samsunga…

klopas , chyba nie masz pojęcia czym zajmuje się cała korporacja istniejąca pod nazwą Nokia. Nokia też robi TV, sprzęt sieciowy i wiele innych rzeczy. Tyle że w naszym kraju z Nokii popularne są tylko telefony i sprzęt sieciowy z Nokia-Siemens Networks. Co do “porządności” telefonów z Nokii to bym się kłócił…

klopas już przestań generalizować :roll:

k550i jakieś ma dziwne klawisze, nie chcę aby wujek miał jakieś trudności z przyciskaniem ich.

Co do D900i porozmawiam z nim w piątek o tym telefonie. Bo aktualnie nie mam z nim kontaktu.

Widze, że Plus się wycwanił i jednym słowem lipę dają z telefonów.

Żebyś wiedział.

Telefon dla wujka? Wujkowi wypada telefonz ręki tak jak mi? Jeżeli tak to nie bierz 5200 jest delikatna (wiem bo mam) już 2 razy do gwaracji poszla w przeciągu 8 michów :lol: . Jednak jeżli uważa się na niego jest to dobry telefon. Aparat dziadowski wszystko inne w porządku. No i slider.

Co do k550i ma droższe karty pamięci. Do klawiszy trzeba się przyzwyczaić. Bawiłem się jakoś nie przypadł mi do gustu.

Jeszcze Samsung nie miałem z nim styczności ale powiem że wygląda ciekawie. 60 Mb pamięci karty takie jak w Nokii, aparat 3,0 (czort wie jak z jakością). Słuchawki nie wiem jakie są dołączone do zestawu ale jak takie jak w J600E to uszy bolą po kilku minutach słuchania.

Ale według mnie najlepsza propozycją Będzie Nokia 3110. Słuchawki są i to znośne, radio jest, wyświetlacz trochę mały, 256 kolorów to wystarczająco, najmoniejsz bateria spośród telefonów, które wymieniłeś, karty są prawie za darmo :PP Menu przejrzyste, no i nie slider i klapka.

P.S.

karta do SE http://www.allegro.pl/item417606727_mem … _w300.html

karta no Nokii i Samsunga D900i http://www.allegro.pl/item409647259_kin … apter.html

no niezłe jaja

Dzisiaj mój wujek lekko wczorajszy poszedł sam do plus’a. super sprzedawca wcisnął mu znakomity telefon Plusfona 401i. masakra, po rozmowie wujek idzie ochrzanić sprzedawce w poniedziałek i wymienić ten chłam. Może się uda, a nawet musi.

Ktoś wymieniał tak telefon ?

Przynajmniej ma telefon trzeciej generacji :rotfl:

Chyba nie da rady już wymienić. Kupił z własnej nieprzymuszonej woli więc nie ma co sprzedawcy ochrzaniać.

obyś się mylił… ;p

Ci sprzedawcy mnie kiedys do grobu doprowadzą, chociaż wina po stronie wujka bo się pospieszył i nie skonsultował.

Na allegro to też mało chodliwe. ;/

To telefon dla ludu czyli :x

czego vga się spodziewałeś

plusfon, o jakie to skomplikowane badziewie :x Nie wiem po cholerę takie skomplikowane menu. Dość, że trudno to dziadostwo do końca skonfigurować, żeby mieć święty spokój, to u kumpla Ciągle jakieś problemy. A to z BT, a to z SMS itp. Daj spokój nie dla wujka taka słuchawka

Ja wiem, dlatego będziemy próbować to wymienić. Pospieszył się … ;/

Oj chyba się nie myli, nie wierze żeby Plus tak po prostu po podpisaniu umowy zgodził się na zmiane telefonu… :confused:

Nie psodziewałem się niczego tylko pisze że kupa, nie każdy wie że 0,3mpx (VGA) jest gorszy od np 2,0 mpx