Telefon z mocną baterią jaki?

Witam. Moja nokia upadła kilka razy i chyba się kończy, miałem zamiar kupić e52, ponieważ ma dobrą baterie, ale podobną ma dużo wad technologicznych, używam słuchawki BH cały dzień i bardzo dużo rozmawiam i inne telefony nie wytrzymują dnia. Polecicie coś w tak dużym gronie, typów może będzie kilka.

Samsung Wave, kumpel ma i mu bateria w tych telefonach długo trzyma

Tylko że system Bada

Też myślę że trzeba się rozejrzeć za serią Wave z BadaOS. Telefon łączy ze sobą i przyjazny interfejs i dłużej trzymającą baterię. Przy dużej ilości rozmów na 1 dzień wystarczy.

Ciekawe są tez systemy producenta jak np. w dotykowym Monte - tam też bateria długo trzyma. Z tym że telefon to zabytek pewnie, tak jak E52. Choć z drugiej storny ma kamerkę do wideorozmów;-) Nie wiem czy Samsung wypuścił jakiegoś następcę Monte.

Również polecam Samsunga Wave. Mam ten telefon z Bada 1.2 i przy normalnym użytkowaniu parę dni bez problemu wytrzyma. Jak oszczędzam to do tygodnia. Przy Bada 2.0 jest już gorzej, ale w porównaniu z innymi modelami i tak wypada lepiej.

Dwa telefony z dobrą baterią, na które ostatnio zwróciłem uwagę.

Pentagram MONSTER [P430-1]

Motorola RAZR Maxx

Zdaje się, że to pierwsze jaskółki jeśli chodzi o przystosowanie smartphona do normalnej pracy na baterii. Galaxy Note II jest mi znany i też w miarę nieźle sobie radzi. Nie są to szałowe telefony ale z pewnością zoptymalizowane pod kątem dłuższej pracy na baterii.

Co do samsunga Wave i systemu Bada. Według mnie system ten nie ma przyszłości. Sam miałem kupić Wave, ale zrezygnowałem po opiniach znajomych. Być może się nie zgodzicie, ale Samsung z pewnością nie ma takiego przebicia jak Google i jego Android. Sama ilość aplikacji dla Bada i Androida wystarczy chyba za odpowiedni argument. Wracając do tematu baterii zawsze można poszukać pokrowca z baterią, jeśli sam telefon ma ją za małą. Co do note II to używam go od niedawna i mogę go tylko porównać z Galaxy S gtI9000, którego używałem do tej pory. W Galaxy S bardzo często zdarzało mi się rozładować baterię już o 16. W Note II dwa dni podobnego użytkowania podobnego do Galaxy S i nie mam problemu z baterią. Jednak Galaxy Note II to straszne pieniądze (chyba że się trafi na jakąś naprawdę fajną promocję), stąd chyba najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest pokrowiec z wbudowaną baterią.

Jesli chodzi o dlugosc trzymania baterii to zdecydowanie najlepsze sa samsungi, nokia byla tez kiedys dobra ale moj ostatni model tez nie byl zbyt dobry

Android w cenie Wave czy Nokii E52 już dawno nie ma przyszłości, to po prostu trup z Androidem.

No tylko Note II i S-ka jeszcze z jakimś power packiem to kolubryna w porównaniu do E52 czy mniejszych Wave-ów, jeszcze dochodzi, ładowanie 2 akumulatorów (w telefonie 1500 mAh ładował mi się ok 4 h) to jakaś masakra, w porównaniu do innych). S-ka już też nie ma aktualizacji, choć 1.5 roku ten tel. był warty 4 cyfrową kwotę i był czołówką.

Z doświadczenia Nokia 1616 8 dni wytrzymywała. Codziennie po około 50 sms + 40-60 minut rozmów :stuck_out_tongue: szukaj jak najprostszej Nokii z bluetooth na 100 % długo będzie trzymać. Jak zależy Tobie na długo trzymającej baterii to omijaj Androida

Jeżeli chcesz coś z Androidem i pojemną baterią to kup Huawei Honor - 2-3 dni bez ładowania wytrzyma.