Telefon z modułem Wi-Fi w sieci Era

Szukam Telefonów wyłącznie Z WiFi w sieci Era najlepiej, żeby to był SE lub Nokia

Z Góry dzięki :slight_smile:

Ile masz kasy? W erze to masz iPhone 3G i HTC Dream

Do wifi najlepsze :wink:

n95 8gb mam i korzystam z wifi i nie narzekam

Narazie na kasę nie patrzę :slight_smile: :slight_smile: , a N95 ma mój ziomal i mi się zbytnio nie podoba tak samo z Iphonem 3G, chciałbym żeby to była komórka NIEdotykowa (wyświetlacz), a co do tego to chciałbym, żeby na komórkę weszło bardzo dużo gier .jar i .jad i karta pamięci przynajmniej 4 Gb (a najlepiej 8):slight_smile: :slight_smile: I czy te wymagania z grami spełnia Nokia N73, SE K610i, SE K660i i Nokia E51??? :smiley: :smiley: :?

Nie dotykowa i wifi? Bezsens… No ale jak chcesz…

Gry java są kijowe, nie wiem po co ci one :stuck_out_tongue:

E51 spełnia te wymagania, najlepiej go brać :wink:

Jak chcesz nie dotykowy, wi-fi i gry to bierz E51. Choć ja bym się zastanawiał też nad HTC Dream. Ma klawiatórke qwerty, wi-fi i androida. Jest sporo gierek na androida. A jak koniecznie chcesz jave to bierz E51.

Android narazie malo popularny, na iPhone masz wiecej bajerów (emulator psx, port quake 3, no i masa gierek, ja mam ponad 50 gier (licząc emulator konsoli jako jedną)

A czy w Iphone 3G można suwać palcem czy tylko tym “czymś” i czy są jakieś inne przyciski (dodatkowe) np. Klawiatura ??? No i co to jest “Emulator psx” ??? :? :? :?

Nie rozumiem “tym czymś”? W IPhonie nie używasz rysika tylko palec. IPhon ma 1 przycisk na dole ekranu do cofania. Nie ma “fizycznej” klawiatury. Co do emulatora to nie wiem.

Nie wiesz co to psx? Psx to playstation…

Dziala bo gralem :wink:

iPhone ma 4 przyciski (2 do glosnosci, wylacznik i do cofania) i suwak to wyciszania

Teraz wlasnie pisze z iPhone…

Jest klawiatura ekranowa qwerty i jest bardzo wygodna, zwlaszcza w landscape :smiley:

I jakby co to wysylanie przez BT dziala, nagrywanie filmików i mms także… Wystarczy dograć program :wink:

NIEROZUMIEM, do Iphonea można podłączyć Playstation ??? :? :?

Wiem. Tak żeby IPhone był ekranem?

Nie, wgrywasz na iPhone gre na psx, odpalasz i grasz…

Siedzisz w szkole i grasz w final fantasy :stuck_out_tongue:

Bez podłączania niczego…

Wiesz w ogóle co oznacza pojęcie emulator?

Wystarczyło wejść na google, no ale przecież od czego jest forum, nie?